24 Şubat 2018 Cumartesi

  • 3,791 TL
  • 4,663 TL
  • 161,98 TL
  • 117.522
BURSA

Mustafa Keser Yenişehir'i coşturdu

Mustafa Keser Yenişehir'i coşturdu

Yenişehir’de düzenlenen 4.Uluslararası Altın Biber Festivali'nin son gününde ünlü sanatçı Mustafa Keser sahne aldı. Başkan Recep Altepe de Keser’in şarkılarına eşlik etti.

08 Eylül 2017 Cuma 15:43 KÜLTÜR-SANAT

Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Keser, seyirci ile kurduğu ikili diyalog ve anlattığı birbirinden ilginç fıkralarla binlerce izleyiciyi kahkahaya boğdu.

Yenişehir Belediyesi Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkezi önünde gerçekleştirilen konseri Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu başta olmak üzere, ilçe yöneticileri, daire amirleri, muhtarlar ve STK başkanlarının yanı sıra binlerce Yenişehirli dinledi.

Konser sonrası ünlü sanatçı Mustafa Keser’e plaket ve çeşitli hediyeler veren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’nın bir sanat şehri olduğunu belirterek, "Başta Zeki Müren ve Müzeyyen Senar olmak üzere birçok değerli sanatçıyı çıkarmış bir ilde yaşamak bizler için onur kaynağı. Bu gece bizleri sanata doyuran üstat Mustafa Keser’e teşekkür ediyoruz. Birkaç şarkı dinleyip başta programlara gidecektik ancak ayrılamadık. İnşallah başka etkinliklerde yeniden kendisi ile birlikte oluruz. Kendisine teşekkür ediyoruz" dedi.

Bir ara sahneden inen Mustafa Keser, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile birlikte şarkı söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Volkan Şen Trabzonspor’a gidiyor

Volkan Şen Trabzonspor’a gidiyor