19 Mart 2018 Pazartesi

  • 3,938 TL
  • 4,867 TL
  • 166,40 TL
  • 115.450
BURSA 18°

Angelina Jolie ve Brad Pitt'ten flaş iddia!

Angelina Jolie ve Brad Pitt'ten flaş iddia!

12 yıllık beraberlikten sonra, ayrılma kararı veren Angelina Jolie ile Brad Pitt, iddiaya göre bir arkadaşlarının evinde gizlice buluşarak ilişkilerine ikinci bir şans verme kararı aldı.

05 Eylül 2017 Salı 15:26 MAGAZİN

Eylül 2016'da yollarını ayırma kararı alan Angelina Jolie ve Brad Pitt'in, ilişkilerine ikinci bir şans verdiği iddia edildi.

Ünlü oyuncuların biyografilerini kaleme alan Ian Halperin, Daily Mail gazetesine verdiği röportajda, boşanma aşamasında olan çiftin arkadaşlarının evinde bir buluşma gerçekleştirdiğini öne sürdü. Yakışıklı aktörün Jolie'ye ilk adımı attığını belirten Halperin, çiftin gözyaşları içinde kucaklaştığını söyledi. Halperin, bu buluşma sayesinde çiftin birbirlerini ne kadar çok sevdiğini bir kez daha anladığını belirtti.

Jolie ile Pitt'in, ilişkilerini düzeltmek ve tekrar beraber olabilmek için kendilerine zaman tanıdığı konuşuluyor. Ancak Halperin, ünlü çiftin birbiri olmadan yoluna devam edemeyeceğini anlasa da bunun boşanmaktan vazgeçecekleri anlamına gelmediğini vurguladı. Yazar, dava sonuçlanınca Jolie ve Pitt'in, ilişkilerini geliştirmek için yeni bir sayfa açacağını iddia etti.

Yahoo News'te yayımlanan habere göre ise ünlü oyuncular, ilişkilerine ikinci bir şans vermek için yoğun bir evlilik terapisine başladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Çağla Şikel: Kendi cenazeme katıldım

Çağla Şikel: Kendi cenazeme katıldım