03 Aralık 2016 Cumartesi

  • 3,509 TL
  • 3,747 TL
  • 132,76 TL
  • 73.391
BURSA

'Ben mahremim sana'

'Ben mahremim sana'
  • 348

Daha yayına girmeden büyük yankı uyandıran Vatanım Sensin dizisi bu akşam yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizinin başrollerini Halit Ergenç ile Bergüzar Korel paylaşıyor.

17 Kasım 2016 Perşembe 07:34 MAGAZİN

Evlerinde çıkan yangının ardından annesi ve kızı 'Hilal’i yanan evden çıkaran ve ölümle burun buruna gelen 'Cevdet', ailesinin güvenliğini sağlamak için görevini tehlikeye atacak bir karar veriyor; ailesi artık onunla birlikte Vasili Konak’ta yaşayacaktır. Cevdet’in bu kararına 'Yıldız’ın dışında tüm aile karşı çıkıyor. Cevdet’in kararlılığı ve gidecek başka yerleri olmamasından dolayı 'Azize' de kocasının teklifini kabul etmek zorunda kalıyor. Bu yangın evlerini yakıp kül etse de, Azize ve Cevdet’i yıllar sonra bir araya getiriyor.

"MAHREMİM BEN SANA"

Birbirlerini canlarından çok sevseler de görev ve gurur arasında sıkışıp kalan Cevdet ve Azize, yıllar sonra aynı yastığa baş koyuyor. Anadolu’daki milli direnişin kilit isimlerinden olan Cevdet, karısının kendisine bir düşman gibi bakmasına rağmen gizli görevini açıklamayı asla düşünmüyor. Kocasını hala Yunan tarafına geçmiş bir albay zanneden Azize ise tek bir şeye diretiyor; “Sen benim bildiğim Cevdet olmadığın müddetçe, ben de senin Azizen değilim. Mahremim sana.

CEVDET ZAFERE ADIM ADIM YAKLAŞIYOR

Bir yandan ailesinin güvenliğini sağlayan Cevdet, diğer yandan Yunanlıların peşinde olduğu silahları bulup, direniş için tekrar Osmanlı’ya teslim etmek için gizli görevini sürdürüyor. Silahlarla bağlantısı olduğunu bildiği 'Eftalya’ya ulaşan Cevdet’in bir sonraki hamlesi onu, kendisinin yokluğunda karısı Azize ile evlenmek üzere olduğunu öğrendiği can dostu diye bildiği 'Tevfik’le de karşı karşıya getirecektir.

Başrolde Halit Ergenç ile Bergüzar Korel'in rol aldığı 'Vatanım Sensin' dizisi, yarın akşam yeni bölümüyle Kanal D ekranında izleyiciyle buluşacak.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Van Büyükşehir Belediyesi'ne operasyon! Başkan gözaltında

Van Büyükşehir Belediyesi'ne operasyon! Başkan gözaltında