18 Mart 2018 Pazar

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
BURSA 21°

Deniz Seki ile Faruk Salman ayrıldı

Deniz Seki ile Faruk Salman ayrıldı

Uyuşturucudan yakalanan ve uzun süre cezaevinde kalan Deniz Seki ve nişanlısı Faruk Salman ayrıldı. Seki açıklamasında, kararın Salman'a ait olduğunu belirtti.

24 Ağustos 2017 Perşembe 15:24 MAGAZİN

Aşk hikâyeleri 25 yıl öncesine dayanan Deniz Seki ile Faruk Salman yine vuslata eremedi. 'Evlenmemiz için her şey hazır ama tarih sürpriz olsun' diyen Deniz Seki - Faruk Salman çifti iki gün önce yollarını ayırdı.

Yıllar sonra kavuşup nişanlanan Deniz Seki ile Faruk Salman'ın yolları ünlü şarkıcının tutuklanmasıyla ayrılmıştı. Salman, firari olduğu dönemde bile aşkına sahip çıkmış, 2014 yılında ikinci kez ceza evine giren Deniz Seki'yi 2,5 yıl beklemişti.

'Deniz'i bir daha bırakmam' diyen işadamı sözünü 2,5 ay tutabildi.

HT Magazin'in haberine göre; Seki'nin özgürlüğüne kavuşmasının ardından birlikte tatile çıkan çift iki gün önce yollarını ayırdı. Seki ve Salman bu kararı yakın çevreleriyle de paylaştı.

Uyuşturucu temin etmek suçundan Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’nde 2,5 yıl tutuklu kalan Deniz Seki, 5 Haziran’da tahliye olmuştu.

Hayran grubu tarafından karşılanan Seki büyük sevinç yaşamış ve gözyaşlarına boğulmuştu.

Deniz Seki ayrılıkla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

 "Bu daha çok aramızda bizim bile kendimize söylemekten korktuğumuz sevgimize daha çok sahip çıkmalıyız diye düşündüğümüz hassas bir dönemde bu haber basına nasıl sızdı ben şaşkınım . Biz şaşkınız .

Ve çok ama çok üzgünüm! Emim Faruk bey de üzgün. Sevgimizden yana bir şüphemiz yok; ama benim iş yoğunluğum onun bu yoğunluğa alışamaması dengeyi bulamadık maalesef… Yoksa başka hiç bir şey yok bu ömürlük baktığım ilişkiyi bitirecek.

Bu karar Faruk beyin almış olduğu bir karar bende saygı duyuyorum .

Biz daha kendimize bile itiraf edemezken belki yarın ne olacağı belli olmayan bu kadar özel bir ilişkiyi çıkıp konuşmak bana bize yakışmaz .

 O yüzden beni mazur görün olur mu ?

Daim olan sevgi ve saygımla…

Deniz Seki"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bursa'da ilk gri proje 'Altın İnşaat' ile hayata geçiyor

Bursa'da ilk gri proje 'Altın İnşaat' ile hayata geçiyor