24 Şubat 2018 Cumartesi

  • 3,791 TL
  • 4,663 TL
  • 162,07 TL
  • 117.522
BURSA

İstanbullu Gelin 18. bölümde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 18. bölümde neler yaşanacak?

Bursa’da köklü bir aile olan Boran’ların hikayesini anlatan İstanbullu Gelin, bu akşam yeni bölümle ekranlara gelecek. Dizinin hayranları ise gelişmeleri merakla bekliyor. Peki İstanbullu Gelin 18. Bölümde neler yaşanacak?

29 Eylül 2017 Cuma 15:22 MAGAZİN

Başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz’in paylaştığı İstanbullu Gelin yayınlandığı günden bu yana izlenme rekorları kırıyor. Sezon finalinin ardından geçtiğimiz cuma günü yeni bölümü ile ekrana gelen dizi bu akşam STAR TV’de 18. bölüm ile yayında olacak.

İstanbullu Gelin 17. Bölümde neler yaşandı?

Emir’in Faruk’un çocuğu, Begüm’ün de eski sevilisi olduğu öğrenen Süreyya, Prag’a yerleşmişti. Aylarca her yerde Süreyya’yı arayan Faruk, sonunda onun izine ulaşır. Süreyya’nın arkasından Prag’a giden Faruk için işler hiç de kolay olmaz. Süreyya’yı bulsa da onu konuşmaya bir türlü ikna edemez.

İçindeki derin acıyla sürekli kaçan Süreyya, sonunda Faruk’u dinlemek için onun kaldığı otele gider, aralarındaki buzlar erir. Fakat bir sabah Begüm’denFaruk’a gelen mesaj her şeyi alt üst eder… Güveninin yeniden zedelendiğini hisseden Süreyya, Faruk’tan boşanmaya karar verir. Faruk da bu kararı onaylar.

Adem ve Dilara düğün hazırlığı yapmaktadır… Fakat Dilara, Süreyya yanında olamayacağı için çok üzgündür.

Konakta ise Adem’in neler yapabileceği merak konusudur… Esma Sultan, Adem’le ilgili sorunlarla boğuşurken bir taraftan da evi terk eden Süreyya’ya öfkelidir…

Osman ise Bahar adlı bir kızla tanışır…

İstanbullu Gelin 18. Bölümde Neler Yaşanacak?

Faruk’un boşanma kararı alıp konağa dönmesiyle yer yerinden oynar. Faruk’tan böyle bir karar beklemeyen Süreyya ise alt üst olmuş, büyük bir boşluğun içine düşmüştür.

Dilara’nın düğünü için Bursa’ya dönen Süreyya, avukat aramaya başlar ve her şeyle yüzleşmek zorunda kalır…

Adem, Boran ailesine karşı ilk adımları atmaya başlar. Esma yıllar sonra Garip’le karşılaşır!

İstanbullu Gelin 18. Bölüm bu akşam 20.00’da STAR TV’de

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Bursa'da intiharın eşiğindeki genci milletvekili kurtardı

Bursa'da intiharın eşiğindeki genci milletvekili kurtardı