25 Şubat 2018 Pazar

  • 3,791 TL
  • 4,663 TL
  • 162,07 TL
  • 117.522
BURSA 12°

İstanbullu Gelin 19. bölümde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 19. bölümde neler yaşanacak?

İkinci sezona bomba gibi giren İstanbullu Gelin, yeni bölümleri ile hayranlarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Aralarında sert rüzgarlar esen Faruk ve Süreyya, Dilara’nın düğününde karşı karşıya gelir.

05 Ekim 2017 Perşembe 16:48 MAGAZİN

Yeni sezonun ilk bölümünde Süreyya’nın izini bulan Faruk, Prag’a gider. Araları düzelecekken, Begüm’ün mesajı ile ilişkileri yeniden tepetaklak olan Faruk ve Süreyya barışacaklar mı?

Geçtiğimizde bölümde neler oldu?

Faruk boşanma kararıyla Bursa’ya döner. Süreyya’nın zihni karmakarışık olmuş, sevgisiyle gururu arasında kalmıştır. En yakın arkadaşı Dilara’nın düğünü için Bursa’ya giden Süreyya, avukat tutar ve boşanma işlemlerini başlatır. Süreyya’nın teyzesi Senem, çiftin barışması için uğraş vermektedir. Tekrar bir araya gelmek için umutlanan Faruk ise, Süreyya’nın getirdiği boşanma anlaşmasını görünce tekrar yıkılır.

Esma, eski aşkı Galip’i karşısında yıllar sonra Adem’in avukatı olarak bulur. Eski anıları tekrar canlanan Esma, Galip’i Adem’in avukatlığını üstlendiği için affedememektir.

Avukatın DNA testi yapılması gerektiğinden bahsetmesi ile eşinin mezarını açtırmayacağını söyleyen Esma, gelen teklifle çılgına döner.

Osman cephesinde ise yeni bir aşk gündemdedir…

İstanbullu Gelin 19. Bölümde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 19. bölüm fragmanı heyecan dolu bir bölümün daha sinyallerini veriyor. Adem ve Dilara yeni bölümde evleniyor. Faruk ve Süreyya düğünde karşılaşır… Süreyya’nın düğünde şarkı söylemesine Faruk ne tepki verecek?

Süreyya’nın boşanma şartları arasında yüklü bir miktar tazminat istemesi Faruk’u çileden çıkarır. Bunu öğrenen Esma ise deliye döner… Begüm, oğlu Emir’i de bahane ederek yavaş yavaş Faruk’a yaklaşmaya çalışır. Süreyya’nın avukatı Can ile Faruk karşı karşıya gelir.

İstanbullu Gelin 19. Bölüm, 6 Ekim Cuma akşamı 20.00’de Star TV ekranlarında

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Bursa'da eğitime büyük destek

Bursa'da eğitime büyük destek