21 Mart 2018 Çarşamba

  • 3,929 TL
  • 4,817 TL
  • 165,54 TL
  • 116.432
BURSA 22°

İşte Aras Bulut İynemli'nin yeni dizisi

İşte Aras Bulut İynemli'nin yeni dizisi

Başrollerini Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’in paylaşacağı diziyi bugünkü köşesine taşıyan Milliyet yazarı Sina Koloğlu, dizinin adına henüz karar verilmediğini söyledi.

06 Eylül 2017 Çarşamba 17:36 MAGAZİN

"Öyle Bir Geçer Zamanki" ve "İçeride" dizileri adından söz ettiren, büyük bir hayran kitlesine sahip olan Aras Bulut İynemli, yeni bir dizi ile izleyicilerin karşısına çıkıyor.  Partneri ise Bodrum Masalı, Tatlı Küçük Yalancılar ve Güneşin Kızları dizinde oynayan Dilan Çiçek Deniz.

Sina Koloğlu, köşesinde dizinin hikâyesi hakkında da bilgi verdi.

İşte Koloğlu’nun yazısı:

Dizinin adı hâlâ net değil. ‘Kod Adı Aras’ olarak hep dolaştı. Duyduğum, senarist şimdilik ‘kod adı’ içeriğini yazıyormuş. Yoksa dizinin adında ‘Kod Adı’ geçmiyormuş.

Hikaye İstanbul’un bir mahallesinde başlıyor. Sakat bir mahalle. Aras (Aras Bulut İynemli) burada doğuyor, yaşıyor ve kaçıyor. Kendisi ne ilginçtir ki böyle bir ortamdan ‘rockçı’ olarak çıkıyor. Grubu var ve müzik yapıyor. Sonra yurt dışına gidiyor ve Sena’yla (Dilan Çiçek Deniz) tanışıyor. Aradan geçen yıllar onları İstanbul’da bir başka sürprizin ve hikayenin içine atıyor. Bu kadar bilgi yeter, çünkü ayrıntılara girmemem konusunda söz verdim.

Hangi rock’çıya benzeyecek?

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Meral Akşener'in partisinin adı değişti!

Meral Akşener'in partisinin adı değişti!