24 Şubat 2018 Cumartesi

  • 3,791 TL
  • 4,663 TL
  • 162,03 TL
  • 117.522
BURSA

İşte Elçin Sangu'nun yeni partneri!

İşte Elçin Sangu'nun yeni partneri!

Kiralık Aşk dizisi ile yıldızı parlayan Elçin Sangu, Çağan Irmak’ın yönettiği ‘Gülizar’ dizisiyle ekranlara dönüyor. Dizide Sangu’nun partneri Berk Erçer olacak.

21 Eylül 2017 Perşembe 15:40 MAGAZİN

Öyle Bir Geçer Zamanki, Bir Aşk Hikâyesi, Kurt Seyit ve Şura, Kiralık Aşk dizilerinde rol alan v oyunculuğu ile göz dolduran Elçin Sangu yeni proje ile hayranlarının karşısına çıkıyor.

Gülizar dizisinde çiftlikteki bir aşk hikâyesi anlatılıyor. Dizide şarkıcıyı canlandıracak olan Elçin Sangu’nun partnerlerinden biri de Berk Erçer olacak.

İki oyuncunun fanları haberi sevinçle karşıladı, Berk Erçer’in ismi kısa sürede TT listesine taşıdı.  Elçin Sangu, çekimleri Heybeliada’da gerçekleşen ‘Yanımda Kal’ adlı sinema filminde ise başrolü Barış Arduç ile paylaşıyor. Elçin Sangu, Gülizar için daha önce “Sürprizi bozmayayım” demişti.

BERK ERÇER KİMDİR?

9 Kasım 1983 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım  Fotoğrafçılık ve Video bölümünde okudu. Üniversite yıllarında oyunculuğa ilgi duymasıyla oyunculuk macerası başladı. Doktorlar dizisindeki performansı ile tanındı. Medcezir dizisindeki Sinan Enveroğlu olarak canlandırdığı karakter de tutulmuştu

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Türkiye'nin zırhlı araçları İdlib'e yöneldi!

Türkiye'nin zırhlı araçları İdlib'e yöneldi!