04 Aralık 2016 Pazar

  • 3,509 TL
  • 3,747 TL
  • 133,07 TL
  • 73.391
BURSA

Kim Kardashian için korkutan açıklama!

Kim Kardashian için korkutan açıklama!
  • 363

İki çocuk sahibi Kim Kardashian, zorlu bir hamilelik süreci geçirmişti. Doktorların Kardashian’a üçüncü kez hamile kalması durumunda ölme riskinin olduğunu söylediği öğrenildi.

17 Kasım 2016 Perşembe 05:46 MAGAZİN

Keeping Up With the Kardashians adlı televizyon şovunun son bölümünde, iki çocuk annesi Kim Kardashian, üçüncü bir çocuk daha istediği için iki farklı doktora muayene oldu. Sağlıklı bir üçüncü bebeğe sahip olma şansının ne olduğunu soran 36 yaşındaki yıldızın, doktorlardan aldığı cevaplar hoşuna gitmedi.

Kim Kardashian ilk olarak doktoru Paul Crane'e muayene oldu. Tetkikler sonucunda doktor Crane'in: "Plasentaya bağlı gelişecek bazı durumlar ölümünüze sebep olabilir." sözlerini duyan anne Kris Jenner: "Kanamadan ötürü ölebilirsin, aman tanrım!." diyerek tepki verdi.

Ünlü yıldız ikinci bir görüş almak için doğum uzmanı Andy Huang'a da muayene oldu. Doktor Huang da, Kim'in tekrar hamile kalması durumunda hayati risk taşıdığını, eğer üçüncü bir çocuk istiyorsa taşıyıcı annelik seçeneğini değerlendirmesi gerektiğini ünlü yıldıza söyledi.

Kim Kardashian, çocukları North ve Saint'in hamileliğinde sorunlar yaşamış, iki zorlu doğum tecrübesi edinmişti. Ünlü yıldız, plasentasında ortaya çıkan sorundan ötürü doğum sırasında yaşanabilecek aşırı kanama riski sebebiyle üçüncü hamilelik fikrinden vazgeçti. Doktorların tavsiyesine uyacağını belirten Kim, ailesini büyütmek için taşıyıcı annelik seçeneğine sıcak baktığını söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

'Ben mahremim sana'

'Ben mahremim sana'