17 Mart 2018 Cumartesi

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
BURSA 26°

Onur Saylak'ın yeni aşkı

Onur Saylak'ın yeni aşkı

Tuba Büyüküstün'le 6 yıllık evliliğini bir süre önce sonlandıran oyuncu Onur Saylak, yeni bir aşka yelken açtı.

07 Ekim 2017 Cumartesi 15:55 MAGAZİN

Ünlü oyuncu kalbini bir menajerlik firmasında çalışan Gözde Yılmaz'a kaptırdı. 1,5 aydır birlikte olan çiftin ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih ettiği öğrenildi.

İddiaya göre Onur Saylak'ın ödül aldığı Adana Film Festivali'nde Gözde Yılmaz, oyuncuyu yalnız bırakmadı. Gözde Yılmaz ve Onur Saylak festivalde el eleydi.

Adana Film Festivali'nde samimi görüntüler vermekten çekinmeyen ikili geçen pazartesi Gözde Yılmaz'ın İstanbul'un ünlü mekanlarından birindeki doğum günü partisinde de birlikteydi.

Onur Saylak ile Tuba Büyüküstün  6 yıl evli kalmış ve ikiz bebekleri olmuştu. Büyüküstün'ün adı da Saylak'tan boşandıktan kısa bir süre sonra işletmeci Umut Evirgen ile anılmaya başlamıştı.

40 yaşındaki Onur Saylak, Sonbahar, Denizden Gelen, Mavi Dalga, Rüzgarın Hatıraları filmlerinde rol aldı.

Tuba Büyüküstün’ün rol aldığı Orman filminin yönetmenliğini Onur Saylak yaptı.

Gözde Yılmaz kimdir?

Medya sektöründe kariyer yapan Gözde Yılmaz, mesleğe muhabir olarak başladı. 2008 yılına kadar muhabirlik görevini sürdürürken aynı zamanda Kültür Üniversitesi'nde Radyo-Televizyon ve Anadolu Üniversitesi'nde de Halkla İlişkiler Bölümü'nde öğrenim gördü. 2008 yılında ID'ye katılan Gözde, şirketin ve temsil ettiği sanatçılarla birlikte dizi ve filmlerin basın danışmanlığı görevini yürütüyor.

Gözde Yılmaz

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Turistlerin olduğu otobüs devrildi: 3 ölü

Turistlerin olduğu otobüs devrildi: 3 ölü