09 Aralık 2016 Cuma

  • 3,443 TL
  • 3,658 TL
  • 130,51 TL
  • 75.929
BURSA

Yüksek Sosyete son bölümüyle ekran başına kilitledi

Yüksek Sosyete son bölümüyle ekran başına kilitledi
  • 235

Star TV ekranlarının heyecanlı dizisi Yüksek Sosyete'de oldukça hareketli anlar yaşandı.

01 Kasım 2016 Salı 07:09 MAGAZİN

Sevilen dizinin son bölümünde yaşananlar izleyicileri ekran başına kilitledi. Bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler, Yüksek Sosyete 19. bölüm fragmanı için arama yaptılar. 
Başladığı günden itibaren izleyenleri ekran başına kilitleyen dizinin son bölümünde oldukça hareketli dakikalar yaşandı. Cansu'yu bir türlü affetmeyen Kerem, bu sefer yaptığı davranışla Cansu'yu tamamen kendinden uzaklaştırdı. Cansu'nun gözleri önünde Sude'yi öpen Kerem herkesi şoke etti. 

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Kerem'e karşı hala kendini suçlu hisseden Cansu her fırsatta kendini affettirmeye çalışır ancak Kerem, bu çabaları görmezden gelir. Sonunda Kerem, bu aşka kapılarını tamamen kapatmak için affedilmez bir adım atar. Oliva'yı ve Mert'i kaybedecek olmanın hırsıyla Bedia, bu ortaklık nedeniyle Süreyya'yı suçlar. İki kadın tekrar karşı karşıya gelir ve aralarındaki dostluk köprüleri yıkılır. Diğer yandan Bedia'nın baskısı işe yaramaz, Ece Mert'e daha sıkı sarılır. Süreyya'yı ise zor günler beklemektedir. Metin, Levent konusunda ipleri eline almaya çalışırken, Işıl ise Ela'yı almak için her şeyi göze almıştır.

Cansu, Kerem'in Koran Holding'e neden geldiğini anlamaya çalışır. Bulduğu cevaplar ise onu Kerem'in amaçları konusunda çıkmaza sürükler. Kerem ise büyük bir ikilemdedir. Bir yanda kalbine gömmeye çalıştığı aşkı diğer yanda onu yaralayanlardan hesap sorma arzusu... Bundan sonra Kerem ve Cansu için yalnızca aşk değil, savaş da vardır. Bedia ile aralarındaki bağı tamamen kopartan Mert, Ece'ye hayatının sürprizini yapar. İlişkilerinde büyük bir dönüm noktası yaşayan Süreyya ve Levent cephesinde ise ikilinin önündeki en büyük engel Süreyya'nın vicdanıdır.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Spor Toto Süper Lig'de son durum

Spor Toto Süper Lig'de son durum