25 Şubat 2018 Pazar

  • 3,791 TL
  • 4,663 TL
  • 162,07 TL
  • 117.522
BURSA 12°

Yenişehir'in 'diş ağrısı' sona erecek!

Yenişehir'in 'diş ağrısı' sona erecek!

Bursa Yenişehir’de yapılan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin hizmete girmesine az kaldı. Toplam 10 tabibin görev yapacağı merkez sayesinde ilçe halkı diş tedavileri için İnegöl’e ya da Bursa’ya gitmekten kurtulacaklar

12 Ağustos 2017 Cumartesi 13:31 SAĞLIK

TOKİ konutlarının olduğu bölgede 2 dönümlük araziye yapılan merkez 1200 metre kapalı alana sahip. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde sona gelindiğini söyleyen Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, “Yapılan yeni yer ile artık halkımız İnegöl’e ve diğer yerlere gitmekten kurtulacak. Burada son teknoloji kullanılacak. Panoramik röntgen cihazları ile ağız ve diş filmleri çekilip anında müdahale edilecek” dedi.

HER ŞEY ÜST STANDART OLACAK

Yeni yapılan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde 10 tabibin hizmet vereceğini anlatan Süleyman Çelik, “Mevcut hastanemizde 4 koltuk bulunuyor. Mevcut yerimiz dar, yeni hizmete girecek binamızda her şey en üst standartlarda olacak. Çevre düzenlemesi yapılan binada çalışmalarımız bitti ve İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’ne teslim ettik. Onlar gerekli alet ve edevatı getirip klinik hizmete girecek. İnşallah çok yakın zamanda halkımıza modern bir diş kliniği hizmet vermeye başlayacak” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Yaz geldi Bursa'daki hastaneler boşaldı

Yaz geldi Bursa'daki hastaneler boşaldı