Sevdiklerinizle buluşma noktanız: Burfaş Sosyal Tesisleri

Sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz Burfaş Sosyal Tesisleri, uygun fiyatları, kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile şehrin farklı noktalarında hizmet vermeye devam ediyor.

GÜNCEL, 13 Şubat 2017 Pazartesi, 11:43
Sevdiklerinizle buluşma noktanız: Burfaş Sosyal Tesisleri

Sevgililer gününde yapacağınız programlar için şık mekanlarda uygun fiyata, lezzetli menüler eşliğinde keyifli vakit geçirebileceğiniz Burfaş Sosyal Tesisleri İşletmeciliği, aynı zamanda nişan, düğün, toplantı gibi yemekli organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapıyor. Şehrin farklı noktalarında bulunan Burfaş sosyal tesisleri kendine has özellikleri ile misafirlerine farklı ambiyanslar yaşatıyor. 

GÖRME ENGELLİLER İÇİN ÖZEL MENÜ

Burfaş'ın Sosyal tesislerinde verilen yeni hizmetlerin arasında, görme engellilere yönelik Braille Alfabesi ile hazırlanan özel menüler de yerini aldı. Hazırlanan menülerle görme engelli misafirlere sipariş verme ve hizmet alma aşamalarında kolaylık sağlanması hedefleniyor. Tesisleri ziyaret eden misafirlerine daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla, işletilen tüm tesislerin kendi menüsünü görme engellilere özel olarak Braille Alfabesi ile oluşturdu.

Görme engelli kişilere yönelik hizmetlerin çeşitlendirilmesi ve bu konudaki duyarlılığının artırılması amacıyla çıkarılan menüler, görme engelli misafirlerimizin sipariş verme ve hizmet almadaki sıkıntıları giderecek. Bu amaçla hazırlanan Burfaş görme engelli menüleri misafirlerinin aldıkları hizmeti daha da kalitelendirerek hizmet sürecine kalite ve kolaylık getirerek engelli misafirlerinin tesislerden mutlu ayrılmasını sağlayacak.

KALİTE VE HİJYEN ÖNEMLİ

Burfaş Sosyal Tesisleri, kaliteli hizmet ve hijyen konusundaki titizliği; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri ile de tescilli.

GÖLPARK SOSYAL TESİSİ

Yeşilliklerin arasında huzur veren manzarasıyla keyifli bir mola için Gölpark sizi bekliyor.

Merinos Parkı içerisindeki yapay göletin yanında yer alan Gölpark; yemyeşil bir park ve göl manzarası ile gönüllere taht kurmaktadır. Aileniz ve dostlarınızla birlikte güzel vakit geçirebileceğiniz bu tesiste farklı lezzetler tadarak unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Aileniz ve dostlarınızla birlikte keyifli vakitler geçirebileceğiniz Gölpark Sosyal Tesisi, şehir merkezinde bulunan konumu ile ulaşım olarak da sizlere kolaylık sağlıyor.

300 kişi kapasiteli iç mekan ve 300 kişi kapasiteli dış alandan oluşan tesis, iç ve dış alanlarının toplamı 600 kişilik kapasitesi ile davetlerinizi şölene dönüştürüyor. Profesyonel ekibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile Gölpark, mutlu günlerinizi tatlandırıyor.

GÖNÜL DOSTLARI SOSYAL TESİSİ

Merinos Parkı'nda lezzetli bir durak Gönül Dostları Restoran

Merinos Parkı'nın içinde bulunan Gönül Dostları Restoran nezih ve huzurlu atmosferi ile Bursa Büyükşehir Belediyesi tesisleri kapsamında BURFAŞ kalitesin ve güvencesinde işletilmektedir. Merinos Parkı'nda keyifli bir mola için uğranması gereken önemli noktalarından biri olan Gönül Dostları Restoran gönülleri buluşturmaya devam ediyor.

Bahçesi ve 2 kattan oluşan bina yapısı ile iç mekan 52 kişi, teras 60 kişi ve bahçe 300 kişilik kapasiteli tesis çocuk parkı ile de ailelerin keyifli vakit geçirebilmesi için uygun bir ortam sunuyor.

HÜDAVENDİGAR KENT KAFE

Hüdavendigar Parkı Kent Kafe ile şehrin ve lezzetin tam ortasındasınız.

Hüdavendigar Parkı Kent Kafe, şehir ile iç içe, doğa ile yan yana bir konumda BURFAŞ kalitesini Bursalılara sunuyor.

Bursa'nın yeni sosyal alanı Nilüfer Deresi'nin de görsel anlamda ayrı bir güzellik kattığı kentin bu yeni sosyal yaşam alanında bulunan Hüdavendigar Parkı Kent Kafe, 500 bin metrekareye yayılan Hüdavendigar Parkı içerisinde bulunuyor.

Park içerisinde bulunan spor, aktivite ve sosyal donatıları, yapay gölet ve yeşilin farklı tonlarını bir arada barındıran peyzaj ile sosyal tesis, damaklarda iz bıraktığı kadar gözlere de hitap ediyor. Sosyal tesiste günün her anını dolu dolu yaşayabilirsiniz. Dilerseniz kahvaltı, dilerseniz enfes bir yemek...

HÜNKAR KÖŞKÜ SOSYAL TESİSİ

160 yıllık tarihi muhteşem bursa manzarası eşsiz lezzetleri ile hünkar köşkü sizi bekliyor.

Hünkar Köşkü Müzesi, bahçesinde bulunan Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesislerinde tarihin kucağında Bursa manzaralı bir ziyafet sunuyor konuklarına. Zamanında köşkün müştemilatı olarak kullanılan bina sosyal tesis olarak tekrar yapılandırıldıktan sonra Osmanlı lezzetlerini günümüze taşımaktadır. Sosyal tesisler bünyesindeki restoranın menüsü birbirinden özel lezzetlerle harmanlanmış. Gitmeden önce rezervasyon yaptırılması, yemeklerin zamanında hazır olabilmesi için önemli bir konu.

KAYHAN DÖNER SOFRASI

Geleneksel tatları tarih kokan dokusuyla kayhan döner sofrası sizi bekliyor.

600 yıllık bir geçmişe sahip Kayhan Hamamı; kuruluşundan 20. yüzyılın başına kadar Osmanlılara hamam hizmeti vermiş, Cumhuriyet öncesi dönemden günümüze kadar ise depo ve imalathane olarak kullanılmıştır.

Geçirdiği birçok yangın sonucu ağır hasarlar gören ve yıllara yenik düşen yapı, içinde bulunduğu Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi'nde yürütülen yenileme çalışmaları kapsamında restoran ve organizasyon mekanına dönüştürülerek Bursa için kültür, lezzet ve tarihin iç içe geçtiği bir merkez konumuna ulaşmıştır. Tesisin köklerini oluşturan hamam yapısı korunurken dekorasyonunda da Bursa'ya has ipek tablolar ve Çiniler kullanıldı. Kayhan Döner Sofrası, aslına uygun restorasyonu sayesinde günümüzde tarihin hediyesi olarak hayat bulmuştur.

Kayhan Döner Sofrası'nda maharetli ellerden çıkan benzersiz lezzetteki kebabın tadına doyulmazken, Osmanlı'dan günümüze ulaşmış tarihi bir dokuya sahip ortamıyla da misafirlerini geçmişe doğru bir yolculuğa çıkarmaktadır.

KENT ORMAN RESTORAN

Nilüfer'deki Atatürk Kent Ormanı'nda bulunan, BURFAŞ çatısı altında hizmet sunan Kent Orman Restoran, yeşillikler arasında mis kokulu bir atmosferde konuklarını enfes tatları ile buluşturuyor.

Zengin ve doyurucu et menüsü ile dikkat çeken mekânın lezzet ayrıcalıklarını tatmak isteyenler için 100 kişilik iç ve 150 kişilik de dış alan kapasitesi bulunuyor.

Alakart menü ile hizmet veren tesiste serpme ve tabak kahvaltı seçenekleri de orman atmosferi ile bütünleşen seçkin lezzetlerden...

ÇAMLICA RESTORAN

Şehrin göbeğinde doğanın kucağında çam kokusu eşliğinde muhteşem lezzetleri ile çamlıca restoran sizi bekliyor.

Şehrin gürültüsü, yoğun iş temposu ve günlük stres yükünü yemyeşil çam ağaçlarının arasında üstelik şehrin tam göbeğinde atabileceksiniz. Beşevler'de çamlıca parkında hizmete açılan çamlıca Restoran, sizi şehirden kaçmadan şehrin yoğunluğundan uzaklaştırıyor.

Doğal atmosferi ile insan ruhunu dinlendiren çamlıca Restoran'da iş yemekleri ve arkadaş toplantılarınızı da gerçekleştirebilirsiniz. Çamlıca Restoran, 50 kişilik iç mekan ve 50 kişilik dış mekan kapasitesi ile misafirlerine keyifli saatler vadediyor.

ZAFER İSTASYONU

Şehrin trafiğine küçük bir mola, yeşillikler içindeki lezzet rüzgârına merhaba, kentin yanı başında, özel tatların başrolde olduğu anlar Zafer İstasyonu Restoran'da.

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin de içerisinde bulunduğu kampüste yer alan Zafer İstasyonu Sosyal Tesisi gün boyunca Bursalıları lezzetle buluşturuyor. Şehir merkezinin hemen yanı başındaki tesis, kent hayatından uzaklaşmadan doğal ortamın tadını çıkarma fırsatı sunuyor. Tarihi Bursa-Mudanya tren yolunun başlangıç istasyonu üzerine kurulan tesis içerisinde restoran ve kafe bölümü ayrı ayrı hizmet sunuyor.

Şehir merkezine olan yakınlığı ile ulaşım kolaylığı sağlayan tesisinin restoran bölümünde hafta içi veya hafta sonu günün her anını farklı bir tat ile taçlandırabilirsiniz. Kahvaltı, öğle yemeği, atıştırmalık tatlar ya da akşam yemeği. Seçkin tatlar gün boyu Zafer İstasyonu Restoran'da sizi bekliyor.

BALİBEY HAN SOSYAL TESİSİ

500 yıllık tarihi eşsiz bursa manzarasıyla keyifli bir mola için balibey han sizi bekliyor.

Gazi Timurtaş Paşa ve Okçu Baba Türbelerinin arasında yer alan 64 odalı han, Bursa'da üç katlı olarak yapılmış yegane handır.

Bursa'nın en işlek caddelerinden olan Atatürk Caddesi üzerinde yer alan Balibey Han, Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Çalışmaları ile 2006 yılında restore edilmeye başlanmış ve 2009 yılında ''Balibey Han Geleneksel El Sanatları çarşısı'' olarak Bursa şehri ile buluşturulmuştur.

Balibey Han Sosyal Tesisi'nde sizi ilk giriş katından bulunan Restoran bölümü karşılar. Tarihi dokusuyla ruhunuzun huzurla dolacağı atmosferinde geleneksel lezzetlerimizden pideli köfteyi tadabileceğiniz restoran bölümü; Osmanlı mimarisinin etkileyici yapısına sahip taş duvarları ve mekana boyutsal bir zenginlik katan görkemli kemerleri ile sizi tarih sayfaları arasında yolculuğa çıkartır.

En üst katta ise misafirlerine hoş bir Bursa manzarası hediye eden teras kafe hizmet veriyor. Leziz tatlılardan ufak atıştırmalıklara, farklı aromalara sahip kahve ve çay çeşitlerinden soğuk içeceklere zengin bir menüye sahip kafeteryada esintinin ve Bursa'nın tadına varabilirsiniz. Ayrıca; kahvehane'nin loca şeklinde iki kapalı odası da aile toplantıları ya da arkadaş organizasyonlarınız için hizmetinizde.

BEŞEVLER KAFE RESTORAN

Dünya mutfağından lezzetler ve spor tesisi ile beşevler kafe restoran sizi bekliyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Beşevler Meydanı'nda hizmete açılan Beşevler Bölge Parkı'nın içerisinde hizmet veren Beşevler Kafe-Restoran zengin yemek menüsü ve egzotik tarzda sunduğu içecekleri ile Nilüfer'in gözde mekanları arasında yer alıyor.

Hemen arkasında tenis kortu, basketbol sahası ve halı sahadan oluşan spor kompleksi ile birlikte hizmet veren tesis, gerek spor aktiviteleri için gelen, gerekse restoran ve kafe keyfi yapmak isteyen misafirlerini ağırlıyor. Arkadaş toplantıları, aile yemekleri, iş çıkışı, öğle yemeği arası kısacası günün hemen her saatinde uğrayabileceğiniz ve enfes lezzetleri tadabileceğiniz Beşevler Kafe-Restoran, ulaşım kolaylığı açısından da son derece cazip bir mekan.

DOBRUCA SOSYAL TESİSİ

Mükemmel Bursa manzarası ile yeşilin kalbinde eşsiz bir tesis Dobruca Sosyal Tesisleri.

Büyükşehir Belediyesinin BURFAŞ'a bağlı sosyal tesis halkalarından biri olan Dobruca tesisleri, Restoran ve kafeterya hizmetlerinin yanında, spor ve dinlenme alanlarıyla birçok etkinlik imkanını bir arada sunuyor.

Çamların arasında eşsiz atmosferi, muhteşem Bursa manzarası ile modern ve kaliteli hizmet anlayışıyla kullanıma sunulan Dobruca Sosyal Tesisleri bünyesinde Yürüyüş yolları, 3 ayrı tenis kortu, basketbol ve hakiki çim sahasıyla Bursa'nın yeni spor ve yaşam merkezi yer alıyor.

Dobruca Sosyal Tesisleri, deneyimli personelle Bursalıların alternatif etkinlik alanı olarak haftanın 7 günü hizmet veriyor. Bursalı hemşehrilerimiz, kente hakim olan bu bölgede şehrimizin muteşem manzarası eşliğinde yemeklerini yiyip kahvelerini yudumlayacak.

MAHFEL SOSYAL TESİSİ

150 yıllık geçmişi ile bir bursa efsanesi Mahfel sizi bekliyor.

150 yıla yakın tarihi olan, geçmişten günümüze sıcak dost sohbetlerinin gerçekleştiği bazen de aile buluşmalarının yaşandığı bir Bursa efsanesi olan Mahfel, BURFAŞ çatısı altında eski günlerine geri döndü. Setbaşı köprüsünün hemen yanı başında yer alan Mahfel, şehrin merkezinde otantik bir havada konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Mahfel geleneksel tatlarından olan simit, tahinli pide ve pasta çeşitlerini rahatlıkla tüketebileceğiniz 350 kişi kapasitesi ile iç salon, bahçe ve balkondan oluşuyor. Bahçesindeki ağaçların gölgesinde içilen çay, Bursalılar için her dem keyifli ve huzur verici anlara dönüşüyor. Tesisimiz deneyimli ve güler yüzlü personelimiz ile farkını bir kez daha gözler önüne seriyor.

Mahfel'de bir nostaljik tat yaşamak istiyorsanız kuşkusuz önerimiz; kış aylarının vazgeçilmezleri; salep ve boza; Soğuk kış günlerinde tatlı sohbetinize Mahfel tatları eşlik etsin.

MİHRAPLI RESTORAN

Türkiye'nin en büyük parkı olan Hüdavendigar Parkı'nın içinde bulunan restoran, lezzetli yemekleriyle beraber ferah, nezih bir ortamda hoş sohbet imkanı sunmaktadır.

İç ve dış mekan kapasitesi 150 kişi olan restoran büyük organizasyonlarda 1000 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

Menüde ise 20 ürün çeşidi olan kahvaltı tabağı, makarna çeşitleri, kırmızı ve beyaz et yemekleri ve salata çeşitleri yer almaktadır.

 

 

 

 

Kaynak: AA

SPOR
Bursaspor taraftarından beklenen söz!
Bursa İl Emniyet Müdürü Osman Ak'ı makamında ziyaret eden Bursaspor Başkanı Ali Ay, çıkışta yaptı...
SİYASET
Ömer Çelik'ten Bahçeli'nin sözlerine yanıt: AK Parti'nin kırmızı çizgisi...
MHP lideri Bahçeli'nin açıklamalarına yanıt veren AK Parti Sözcüsü Çelik, "Cumhurbaşkanımız imala...
EKONOMİ
Dünyanın en büyüğü Bursa'da açılıyor! Tam 60 bin ton...
Bursa'da bu yıl 4. kez açılacak olan Uluslararası Blok Mermer Fuarı'na 240 firmanın katılacak. 60...
EKONOMİ
Flaş açıklama: 178 ürün piyasadan toplatıldı
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, "178 ürün hakkında güvensizlik kararı vererek, bu ürünleri piy...
ASAYİŞ
Bursa'da terör örgütüne darbe! Çok sayıda gözaltı var
Bursa'nın da içinde olduğu 11 ilde FETÖ'ye yönelik yapılan eş zamanlı operasyonda, 13 şüpheli göz...
ASAYİŞ
Bursa'da mahalle sakinlerinin büyük paniği! Herkes sokağa döküldü
Bursa'nın İznik ilçesinde çocukların oyun alanı olarak kullandığı tek katlı metruk evde henüz bil...
Bursa Keles'te organik ürünler hem taze hem daha ucuza...
Efsane film Esaretin Bedeli, tiyatro sahnesinde!
Bursa'da feci ölüm! Ağaç sonu oldu
Ata Demirer'in zeytin hasadı fotoğraflarına yoğun ilgi...

En Çok Okunan Haberler

Bursa el ele verdi, Muhammed Emir hayata tu...

Bursa'nın Karacabey ilçesinde tedavisi için kök hücr...

Bursa'da kentsel dönüşüm nasıl kriz haline g...

Birinci derece deprem kuşağında yer alan Bursa'da, ç...

Bursa'da korkunç kaza! Otomobil parçalara ay...

Bursa'nın İnegöl ilçesinde meydana gelen tek taraflı...

Bursa Nilüfer Kaymakamlığı'nda korkutan yang...

Bursa'da Nilüfer Kaymakamlığı'nda çıkan yangın korku...

Bursa hayallerini gerçekleştiremeden yakalan...

Erzurum'dan Bursa'ya giden ve  Sivas'ta polis e...

AVM'de korku dolu anlar! Firar eden asker ça...

Gaziantep'te birliğinden firar eden bir asker, silah...

Bursa'da mahalle sakinlerinin büyük paniği! ...

Bursa'nın İznik ilçesinde çocukların oyun alanı olar...

Bursa'da iş arayanlara müjde! Dev tekstil fa...

Bursa'da kadınları iş hayatında destekleyen birçok p...

Bursa'da yüreklerin ağızlara geldiği anlar.....

Bursa'da Yunus timlerinin bulunduğu motosikletin tic...

Yok böyle eziyet! Bursa'da damadın ağzına ya...

Bursa'nın İznik ilçesinde dünya evine giren damada y...

Bahçeli'den Erdoğan'a sert yanıt: MHP'yi uyu...

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın dün MHP'nin af tekli...

Flaş açıklama: 178 ürün piyasadan toplatıldı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, "178 ürün hakkınd...

Biri 17 diğeri 18 yaşında... Bursa'da yaptık...

Bursa'nın Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım ve Kestel ilç...

Bursa'da terör örgütüne darbe! Çok sayıda gö...

Bursa'nın da içinde olduğu 11 ilde FETÖ'ye yönelik y...

Bodrum'dan acı haber! Üç çocuktan ikisi haya...

Bodrum'dan yasa dışı yollarla Yunanistan'ın İstanköy...