23 Mart 2018 Cuma

  • 3,970 TL
  • 4,898 TL
  • 170,61 TL
  • 116.109
BURSA 15°

Bozdağ'dan flaş açıklama! "AK Parti kimseyi tehdit etmez"

Bozdağ'dan flaş açıklama!

Başkanlıktan ve AK Parti'den istifa eden Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'un sözleriyle ilgili açıklama yapan Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, "AK Parti’nin kimseyi tehdit etmesi asla kabul edilemez" dedi.

30 Ekim 2017 Pazartesi 22:41 SİYASET

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında açıklama yaptı.Bekir Bozdağ kamu görevlilerinin yurt dışına çıkarken "çıkmalarına sakınca yoktur" belgesinin aranma zorunluluğunun 15 Kasım'dan sonra kaldırılacağını söyledi. Bozdağ, Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'un istifasıyla ilgili soruya da cevap verdi.

(Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un istifası) Öncelikle Sayın Ahmet Edip Uğur’un istifasının hayırlı olmasını diliyorum. Bizim milletvekili olarak da beraber çalıştığımız değerli bir arkadaşımızdır. Partiden, belediye başkanlığından istifa etmiş olması bu gerçeği değiştirmez. Ben yeni dönemde kendisine başarılar diliyorum. AK Parti değişim partisi. Değişim esasında halkımızın hem talebi hem beklentisidir. Giden belediye başkanları da bizim başkanlarımız, gelen başkanlarımız da bizim başkanlarımız. Olumsuz değerlendirme yapmayı doğru görmeyiz. Yol arkadaşlığımız mezara kadar devam edecektir. Sayın Edip Uğur’un partiden de istifa etmesi kendi bireysel tercihidir. Tek taraflı alacağı karardır, onu almıştır. AK Parti’nin kimseyi tehdit etmesi asla kabul edilemez, böyle bir şey olduğunu düşünmüyorum. Varsa bununla ilgili yasal yollar açıktır. Adım atıp atmamayı kendi değerlendirecektir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

İsrail Gazze'de tünel vurdu! 8 kişi hayatını kaybetti

İsrail Gazze'de tünel vurdu! 8 kişi hayatını kaybetti