06 Aralık 2016 Salı

  • 3,515 TL
  • 3,785 TL
  • 132,65 TL
  • 74.485
BURSA

Çavuşoğlu, Obama'ya meydan okudu

Çavuşoğlu, Obama'ya meydan okudu
  • 164

Dünyanın en tanınmış golfçülerini ağırlayacak olan ‘Turkish Airlines Open 2016’ turnuvasının basın toplantısında konuşan Çavuşoğlu, "Obama burada golf oynamadı. Benimle oynarsa ona 4 sayı avans vereceğim" dedi.

02 Kasım 2016 Çarşamba 13:51 SİYASET

‘Turkish Airlines Open 2016’ turnuvasıyla ilgili basın toplantısında konuşan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, dünya liderlerinin ağırlandığı Antalya'da şimdi golfün liderlerinin ağırlanacağını belirtti.

Bakan Çavuşoğlu: "Obama gelecek"
Bakan Çavuşoğlu ise Antalya'nın bir dünya ülkesi olduğuna dikkat çekti. Kısa bir süre önce Dünya liderlerini ağırladıkları Antalya’da golfün usta isimlerini ağırlamaktan mutlu olduklarını dile getiren Bakan Çavuşoğlu, "Birçok lider burada golf oynadı, sadece ABD Başkanı Obama oynamadı ama başkanlık dönemi sonrasında gelmeye karar verdi. Benimle oynarsa ona 4 sayı avans vereceğimi ifade etmiştim" şeklinde konuştu.

Türk Hava Yolları'na ve Golf Federasyonu’na bütün dedikodulara rağmen dünyanın en önemli isimlerini Antalya'da buluşturması nedeniyle teşekkür eden Bakan Çavuşoğlu, Türk Hava Yolları'nın sadece golf değil futbolu ve basketbolu da desteklediğini, uçuş destinasyonları açısından da üst seviyede olduğunu vurguladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Soner Arıca hastanelik oldu!

Soner Arıca hastanelik oldu!