22 Şubat 2018 Perşembe

  • 3,809 TL
  • 4,683 TL
  • 161,91 TL
  • 115.639
BURSA 11°

Erdoğan ile Yıldırım arasındaki kritik görüşme sona erdi

Erdoğan ile Yıldırım arasındaki kritik görüşme sona erdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Yıldırım arasındaki kritik görüşme 2 buçuk saat sürdü. TEOG'un görüşüldüğü tahmin edilen toplantı sonrası henüz açıklama yapılmadı.

16 Eylül 2017 Cumartesi 19:29 SİYASET

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beylerbeyi Sarayı'nda Başbakan Binali Yıldırım'ı kabul etti. Görüşme yaklaşık 2 buçuk saat sürdü.

Erdoğan dün akşam katıldığı bir televizyon programında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunmuş,  TEOG'un kaldırılması gerektiğini söylemişti. Cumhurbaşkanı ve Başbakan arasındaki kritik görüşme 2,5 saat sürdü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün katıldığı canlı yayında şunları söylemişti: "Ben TEOG olayını istemiyorum ve bunu da artık yanlış buluyorum. TEOG'un kaldırılması lazım. Biz TEOG'la mı geldik? Ne TEOG vardı, ne bir şey vardı. Okursun, sene içinde notların bellidir, bu notlarınla beraber yürürsün. Gelirsin üniversite sırasına, orada da girersin üniversite imtihanlarına. Üniversite imtihanında da sosyalde, sayısalda başarı durumun neyse bu başarıya göre girmen gereken yer nereyse girersin."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş oldu

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş oldu