20 Ocak 2018 Cumartesi

  • 3,810 TL
  • 4,657 TL
  • 162,94 TL
  • 115.147
BURSA 12°

O montu ya Kılıçdaroğlu giyseydi!

O montu ya Kılıçdaroğlu giyseydi!
  • 1051

Kendine has üslubuyla okuyucularına keyifli anlar yaşatan yazarımız Vedat Aslan, bugün de okurken hem düşündüren hem eğlendiren bir yazı yazdı.

10 Ocak 2017 Salı 10:49 SİYASET

“TBMM Genel Kurulu’nda Anayasa mesaisi başladı lakin Meclis TV yayınları sadece internetten veriliyor. Yani izleyenin internet kotasında hayli eksilmeler oluyor. İzlemek parayla oluyor gibi... Parası olmayan izleyemiyor. Aslında iyi bir paraya yayın hakları satılabilirdi. Mesela Digitürk’e...

Anayasa değişikliği toplantıları Meclis TV’den belirli bir saatten sonra yayınlanmayınca teknoloji devreye girdi. Baktım CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker tam teçhizat gelmiş oturuma...

Oturduğu sıraya profesyonel yayın sistemi kuran Şeker, Şeker TV’den canlı yayına başladı. Meclis TV’nin rakibi oldu Şeker TV!..

Meclis’teki görüşmeler sırasında haber kanallarının öncelikli gündemi “kar” oldu. Sarıkamış Harekatı’nın 102. yılı anma etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen yürüyüşte Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın İngiltere bayraklı mont giymesi tartışmalara da neden oldu.

Bakan Arslan, açıklamasında montun kendisine ait olmadığını, organizasyonu yapan şirketin hazırlamış olduğunu, bu konuyla gündeme gelmekten dolayı da üzüldüğünü ifade etti.

Aynı montu Kemal Kılıçdaroğlu giyseydi ne olurdu?”

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Türkiye ‘parti devleti’ne doğru gidiyor

Türkiye ‘parti devleti’ne doğru gidiyor