17 Mart 2018 Cumartesi

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,29 TL
  • 117.216
BURSA 25°

Yoksulların oy verdiği Erdoğan’ı atletle hiç gördünüz mü?

Yoksulların oy verdiği Erdoğan’ı atletle hiç gördünüz mü?

Gündemde büyük yankı uyandıran Kılıçdaroğlu’nun atletli fotoğrafı tartışılmaya devam ediyor. Hürriyet yazarı Deniz Zeyrek, bir vatandaşın bu görüntülerle ilgili çarpıcı bir yorumunu köşesine taşıdı.

24 Ağustos 2017 Perşembe 16:02 SİYASET

“Bir atlet, bir lokma” iletişim kazası mı, doğru tercih mi? başlıklı yazısında, Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafı ile ilgili çeşitli yorumları değerlendiren Zeyrek, “Hiç şüphem yok, Kılıçdaroğlu’nun atletli fotoğrafı, siyasi tarihimizin en önemli karelerinden biri olacak ve gelecekte de en sık yayınlanan arşiv fotoğrafları arasında yerini alacak. Bir “iletişim kazası” mı, “doğru bir tercih” mi olduğunu da tarih gösterecek” dedi.

Zeyrek, Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafını ilk etapta eleştiren ve bir lidere yakışmadığını söyleyen bir kısım CHP’linin, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “Atatürk’ün atletle fotoğraf çektirdiğine şahit oldun mu?” sözünden sonra, Atatürk’ün mayolu fotoğrafını paylaşarak tepki göstermeye başladıklarını da belirtti.

“Anlayacağınız, CHP’lilerin bile tepkili olduğu bir fotoğraf, Erdoğan eleştirdikten sonra savunulur hale gelmişti.

Fikir değiştiren bir CHP’liye “Sabah öyle demiyordunuz” deyince, “Erdoğan rahatsız olduysa doğru fotoğraftı” diyerek özetledi durumu.”

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Bursa'da su kesintisi!

Bursa'da su kesintisi!