23 Mart 2018 Cuma

  • 3,972 TL
  • 4,913 TL
  • 170,88 TL
  • 116.603
BURSA 15°

Bursaspor olağanüstü kongreye gidebilir!

 Bursaspor olağanüstü kongreye gidebilir!

Deneyimli spor yazarımız Mustafa Özkeskin, Bursaspor’un Avusturya kampını yorumladı.  Takımın hazırlık maçlarında yetersiz kaldığını belirten Özkeskin, teknik direktör Le Guen’in transfer stratejisini eleştirdi.

01 Ağustos 2017 Salı 12:35 SPOR

Mustafa Özkeskin’in yazısı:

Bursaspor’un Avusturya kampındaki hazırlık maçları tablosuna bakarak kestirmelerde bulunmak bu yıl mümkün değil. Okuduğumuz duyduğumuz kadarıyla Timsah organizatörlerin kurbanı olmuş! Maalesef kamp masraflarının cepten çıkmasını önlemek adına sponsorlarla anlaşıp, onların ayarladığı dandik takımlarla panayır maçları yapmak mazide kaldı sanıyorduk meğer devam ediyormuş!

Günün ekonomik şartları nedeniyle her kulüp aynı yoldan geçiyor ama işin cambazları bu kez Bursaspor’a denk gelmiş olmalı ki; Leeds United karşılaşmasını bir kenara koyarsak, neredeyse ‘hazırlık maçı’ yapmadan döndü takım Bursa’ya!

Dert değil; çünkü bizde hazırlık maçı kültürü de pek yoktur. Teknik direktörler bu tür maçlarda, öncelikli olarak ‘Maçı kazanmak’ üzerine değil, ‘Takımı oturtmak’ adına sistem ve strateji üretir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Akıncı Üssü davası başladı

Akıncı Üssü davası başladı