24 Şubat 2018 Cumartesi

  • 3,791 TL
  • 4,663 TL
  • 161,98 TL
  • 117.522
BURSA

Dünya şampiyonu Gülistan Korkmaz'dan Bozbey’e ziyaret

Dünya şampiyonu Gülistan Korkmaz'dan Bozbey’e ziyaret

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası’nda birinci olan GFC sporcusu Gülistan Korkmaz’ı makamında kabul etti.

12 Ekim 2017 Perşembe 09:47 SPOR

7 Eylül’de Macaristan’ın Başkenti Budapeşte’de düzenlenen Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası’nda Türkiye Milli Takımı adına mücadele ederek zirveye çıkan Gülistan Korkmaz, başarısını Başkan Mustafa Bozbey ile paylaştı. Bozbey, GFC Görükle Spor Kulübü yöneticileri ve şampiyon Gülistan Korkmaz’ı makamında ağırlarken başarılı sporcu, bundan sonraki turnuvalar için de başarı sözü verdi.

‘ÖRNEK TEŞKİL EDECEK’

Gülistan Korkmaz’ı başarısından dolayı kutlayan Başkan Bozbey, “Gülistan, Türk kızlarının bileğinin bükülemeyeceğini tüm dünyaya gösterdi. Kendisini ve kulübünü yürekten kutluyorum. Bu başarının sporun bütün branşlarında faaliyet gösteren sporculara da örnek teşkil edeceğini düşünüyorum. Sporun kenti Nilüfer’den böyle başarılı sporcular çıkması bizi ayrıca gururlandırıyor” dedi.

‘BAŞKAN RAKİP OLDU’

Gülistan Korkmaz’ı başarısından dolayı ödüllendiren Bozbey, dünya şampiyonu olan Korkmaz ile bilek güreşi de tuttu. Ziyarette yer alan GFC Görükle Spor Kulübü Başkanı Kadir Gırdoğlu ve Başkan Yardımcıları İbrahim Öge ile Bilgin Altınsu da kulüp çalışmaları hakkında Başkan Bozbey’e bilgi verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Google’da büyük değişim

Google’da büyük değişim