10 Aralık 2016 Cumartesi

  • 3,487 TL
  • 3,683 TL
  • 130,87 TL
  • 75.727
BURSA 11°

O görüntüler gündemi sarsmıştı, bahanesi daha kötü!

O görüntüler gündemi sarsmıştı, bahanesi daha kötü!
  • 324

Oyun bölümünde bulunan 2.5 yaşındaki çocuğu sert bir şekilde darp eden Şükrü U. ülke gündemine oturmuştu. Şükrü U. verdiği ifadede garsona kızdığı için çocuğu dövdüğünü söyledi.

21 Ekim 2016 Cuma 11:16 TÜRKİYE

Ordu’nun Gülyalı İlçesi’nde sevgilisi olduğu öne sürülen kadının önceki eşinden olan 2.5 yaşındaki oğlu Ç.B.A.’yı restoranda feci şekilde dövdüğü gerekçesiyle tutuklanan Şükrü U.’nun, ifadesinde garsona kızdığı için çocuğu dövdüğünü söylediği öğrenildi.

Bir sağlık kurumunda çalışan Şükrü U., yaklaşık iki hafta önce sevgili olduğu öne sürülen B.A. ile bir restorana gitmiş, genç kadının ilk eşinden olan oğlu Ç.B.A.’yı oyun salonunda feci şekilde dövmüştü. Güvenlik kamera görüntülerine de yansıyan olayın ardından B.A.’nın şikâyeti üzerine gözaltına alınan Şükrü U. tutuklandı.

Birkaç gün sonra denetimli serbestlikle tahliye edilen Şükrü U., savcının itirazı üzerine önceki gün yeniden tutuklandı. Şükrü U.’nun ifadesinde olayı bir anlık öfke sonucu garsona kızdığı için gerçekleştirdiğini söylediği öğrenildi. Davaya müdahil olduklarını belirten Ordu Baro Başkanı Murat Poyraz, mağdur çocuğa psikolojik destek verilmesini sağladıklarını söyledi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

6 teröriste İHA darbesi

6 teröriste İHA darbesi