20 Mart 2018 Salı

  • 3,942 TL
  • 4,868 TL
  • 166,40 TL
  • 115.450
BURSA 20°

Bursalı minibüsçü standardı yükseltti

Bursalı minibüsçü standardı yükseltti

Bursa’nın Vatan-Millet Mahalleleri-Kent Meydanı arasında 15 yıldır direksiyon sallayan minibüs şoförü Aşkın Yılmaz, müşterilerine yolculuk esnasında kolonya, su, şeker ve kek ikram ediyor.

22 Ekim 2017 Pazar 11:28 YAŞAM

Bursa'da 15 yıldır Vatan-Millet Mahalleleri-Kent Meydanı arasında minibüs şoförlüğü yapan Aşkın Yılmaz (45), yaptığı hizmetlerle takdir topluyor. Her turda 28 kilometre mesafe yapan Yılmaz, müşterilerini güler yüzle karşılıyor. Yolculuk esnasında Yılmaz'ın kolonya, su, şeker, kek ikram etmesi vatandaşlar tarafından şaşkınlıkla karşılanıyor. Vatandaşlar, Yılmaz'a teşekkürlerini sunuyor.

ŞEHİT AİLELERİNE MİNİBÜS ÜCRETSİZ

Öte yandan Yılmaz, şehit aileleri ve engellileri de unutmuyor. Şehit ailelerine ücretsiz yolculuk hizmeti veren Yılmaz, engellilere haftada bir ön koltuğu ayırıyor. Yılmaz, "Müşteriler memnun kalınca buna devam ettim. Yolculuk esnasında insanlardan aldığım paranın karşılığını vermek istedim. Onlar da bize hoşgörülü, güler yüzlü yaklaşıyor. Genelde su ve şeker ikram ediyorum. Arada da kek ikramımız oluyor. Şehit ailelerine de minibüsümüz ücretsiz. Ben doğuda askerlik yaptım. Burada da şehit aileleri var. Şehitlik mertebesi çok yüksek" dedi.

Minibüsçüler olarak vatandaştan şikayet yerine takdir istediklerini ifade eden Yılmaz, hizmette her zaman standartları yükselteceğini de kaydetti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Tayyare Kültür Merkezi yenilenen yüzüyle Bursalıları bekliyor

Tayyare Kültür Merkezi yenilenen yüzüyle Bursalıları bekliyor