23 Şubat 2018 Cuma

  • 3,784 TL
  • 4,664 TL
  • 161,85 TL
  • 116.841
BURSA 13°

Kadınları çileden çıkaran 10 şey!

Kadınları çileden çıkaran 10 şey!

Kadınların olaylara bakış açıları erkeklere göre biraz farklıdır doğal olarak… Kadınlar birçok şeyi daha detaylı analiz ederler ve erkeklerin göremediği birçok noktayı görebilirler.

29 Ocak 2018 Pazartesi 14:37 YAŞAM

Bazı durumlar vardır ki kadınların bunlara çok fazla tahammülü yoktur. Örneğin…

-Bir, düğüne, nişana ya da özel bir organizasyona katılıyorsunuz. Özenle seçtiğiniz kıyafetin aynısını başka birinin üstünde gördüğünüzde bütün geceniz mahvolabilir.

-Yemeğe misafir çağırdınız. Tüm gününüzü harcayıp özene bezene birbirinden lezzetli yemekler hazırladınız. Ve misafiriniz bir lokma aldıktan sonra, “Çok aç değilim, daha fazla almayayım…” der. Sinirden deliye dönersiniz ama belli de edemezsiniz.

-Kadınlar indirime bayılır. Özellikle kıyafet alışverişinde... Mağazayı ya da pazardaki tezgahları gezerken gözünüze harka bir parça takıldı. Tam elinizi attığınızda başka bir el daha o kıyafete uzanır. Bu durum büyük bir kavganın sebebi olabilir.

- Birkaç gün önce aldığınız kıyafetin indirime girmesi…

-Evli ya da ilişkisi olan kadınlar zaman zaman imaj yenileme ihtiyacı duyar. Saç renginde ya da modelinde değişim… Veya birkaç parça yeni kıyafet… Ve bunu fark etmeyen bir erkek… İşte kadının hayallerinin suya düştüğü an…

-Saçlar kadınlar için oldukça önemlidir. Hevesle gittiğiniz kuaförden hayal kırıklığı ile çıktığınızda gözünüz hiçbir şey görmek istemez.

-Makyaj malzemelerini incelerken, kadının biri o standın önünde dikilir ve dakikalarca oradan ayrılmaz. Siz de kenardan incelemek zorunda kalırsınız…

-Ütü Yapmak…

-Bulunulan ortamda güzel bir kadın görmek hemen hemen hiçbir kadının hoşuna gitmez.

-Temizlik yaparken birilerinin ayak altında dolaşması.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

2. Ordu komutanı Burseya Dağı’nda

2. Ordu komutanı Burseya Dağı’nda