19 Mart 2018 Pazartesi

  • 3,936 TL
  • 4,828 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
BURSA 18°

Yavuzselim’de sünnet şöleni

Yavuzselim’de sünnet şöleni

Yavuzselim Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün düzenlediği sünnet şöleni ile 80 çocuk erkekliğe ilk adımı attı.

04 Eylül 2017 Pazartesi 09:47 YAŞAM

Yavuzselim Gençlerbirliği Spor Kulübü kuruluşunun birinci yıldönümünde 80 toplu sünnet şöleni düzenledi. Yıldırım Spor Kompleksi’nde düzenlenen sünnet şölenine Bursa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Abdulkadir Karlık, Yıldırım Belediye Başkanvekili Ali Ergün, Yıldırım AK Parti İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı, Yıldırım CHP İlçe Başkanı Güner Alkan, Kutlucan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Kutlucan, Bursa Erzurumlular Fedarasyon Başkanı Ömer Ömeroğulları, Yavuzselim Gençlerbirliği Spor Kulübü yönetim kadrosu, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yıldırım Belediyesi Spor Kompleksi’nde düzenlenen sünnet şölenine Sivil Toplum Kuruluşları, dernek başkanları ve iş adamları da katıldı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Yıldırım Belediyesi ve Kutlucan Holding’in destekleri ile düzenlenen etkinlik, Kur’an-ı Kerim tevhidi ile başladı. Yıldırım Belediyesi Mehteran Takımı’nın gösterisi ile devam eden etkinlikte, Yetenek Sizsiniz’in finalisti ilizyonist  Salih Gökay’ın sahne almasıyla eğlence doruğa çıktı.

İlizyonist Salih Gökay

Protokol üyelerinin sünnet çocuklarına verdiği hediyelerle son bulan sünnet şöleninde çocuklar doyasıya eğlenirken, aileleri de mutlu bir gün geçirmenin keyfini çıkardı.

Yıldırım Muşlular Dernek Başkanı Ercan Sönmez & Yıldırım Muşlılar Dernek Başkanvekili Ramazan Umur & Hasan Umur & Kutlucan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Kutlucan & Yavuselim Gençlerbilriği Spor Kulübü Başkanvekili Seçkin Umur

Yıldırım Belediyesi Başkanvekili Ali Ergün, Yavuzselim Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün güzel bir sosyal sorumluluk projesine ev sahipliğini yaptığını söyleyerek “Bir yıl önce kurulan bir spor kulübü olmasına rağmen uzun yıllardır faaliyet gösteren bir dernek gibi hareket eden Yavuzselim Gençlerbirliği Spor Kulübünü ve başkan Latif Bayrak’ı kutluyorum” dedi.

Yavuzselim Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Latif Bayrak’ı kutlayan Büyükşehir Belediye Başkanvekili Abdülkadir Karlık, “Mahalledeki gençleri topluma kazandıran ve onlara ücretsiz spor yapma imkanı sunan Latif Bayrak’a teşekkür ediyorum. Bu projeler çok önemli bizim için. Bu yüzden Büyükşehir Belediyesi olarak sosyal projelere destek vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Bir yıl içerisinde gözle görülür bir yol kat ettiklerini belirten Yavuzselim Gençlerbirliği Spor Kulübü Latif Bayrak, “İlk senemizde şampiyon olamadık ama takım ruhunu oluşturarak sportmenlik adına güzel işler başardık. Biz sadece spor kulübü olarak değil, aynı zamanda sosyal sorumlulukların farkında olan bir dernek olarak da en güzel projelere imza atacağız” dedi. ​​​​​​​

Abdulkadir Karlık-Fatih Kutlucan- Ömer Ömeroğulları

​​​​​​​

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Kocasına büyü yaptırmak istedi! 10 bin lirayı kaptırınca

Kocasına büyü yaptırmak istedi! 10 bin lirayı kaptırınca