Amerikan güzeli

Vedat ASLAN 13 Ocak 2018 Cumartesi, 06:08

ABD'nin biricik yakışıklı ve hayvani çekiciliğe sahip Başkanı Donald Trump, Oval Ofis'te mülteciler konulu bir görüşmede sinirlenmiş ve "Bu b.k çukuru ülkelerden niye bu insanları kabul ediyoruz?" diye haykırmış.

"Tam olarak öyle demedim, kelimelere öyle değildi" diye inkâr etse de sözler tam olarak güzel insan Trump'ın tarzı olduğundan kimse yapılan savunmayı yemedi haliyle.

Hatta eksiği vardır fazlası yoktur kanaatimce. Hollywood filmlerinde küfürün ardı arkası kesilmiyor malumunuz. Altyazı da ise sadece "Kahrolası ya da lanet olası" yazıyorlar ya... Aynı hesap. Kimbilir ne saydırmıştır insan güzeli Trump tüm fakir ülkelere...

Altyazı ise "B.k çukuru" şeklinde geçildi dünyaya. Yumuşatıldı ki fazla gücenmesin fakirler...

Maalesef dünyanın en süper gücünün başında böyle bir güzellik varsa, yeryüzünün iflah olması imkânsız. Artık beklemekten başka bir şey yapacak bir şey yok. Dünya başkan güzeli Trump'ın bitişini bekleyeceğiz. Umarız dünyamız cildi pürüzsüz Trump dönemini en az zararla atlatır. Umarız cezbedici güzel Trump'ın yerine en azından "yarım akıllı" bir başkan gelir de dünyamız az nefes alır.

Lüle lüle güzel saçlı Trump bizim ülkemizi ve bizi de çok sevdiğinden "Gitmeden önce bir kez daha düşünün" uyarısını yaptı. 3.kategori riskli ülkeler sınfına alındı. Sudan ile aynı güvenirlikteyiz bebek yüzlü güzel Trump'ın gözünde...

Aslında "Yeniden düşünün" demeleri de kibarca. Dedik ya altyazı ile yumuşatıyorlar diye... Amerikan güzeli Trump aslında ne demiştir sizce bizim hakkımızda? Uyarıları nasıl yapmıştır? Uyarılara rağmen hâlâ giden olursa ne der? Düşününce insan geriliyor...

- O lanet olası Türkiye'ye sakın gitmeyin dostum!

- Hey kahrolası Türkiye'ye lanet olası uçaklara binip kahrolası okyanusu aşıp gitmeyin demedim mi ahbap? Biri bana neden hala gittiklerini anlatsın dostum.

- Biri bana Türkiye'de ne olup bittiğini hâlâ anlatmadı ahbap. Lanet olası seyahat uyarım neden duymazdan geliniyor dostum? Vergi veren bir Amerikan vatandaşıyım ben! Neden dinlemiyorlar kahrolası! Lanet olası federaller! Kesin onların işi dostum!

Bunlar yumuşatılmış Trump replikleri... Gerçeği çok daha sert olur tabii...

Biri bana Trump'ın nasıl başkan olabilidiğini de anlatsın dostum...

Kahrolası Amerikan güzeli o lanet olası Beyaz Saray'daki koltuğa nasıl oturdu?

Ateistler bunu da açıklasın bakalım ahbap!