Hava Durumu

Yola çıkacaklar dikkat! O yolda çalışma var

Yetkililer; karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerektiği konusunda, vatandaşları uyardı.

Haber Giriş Tarihi: 22.05.2024 09:13
Haber Güncellenme Tarihi: 22.05.2024 09:13
Kaynak: (Vedat Aslan)
Yola çıkacaklar dikkat! O yolda çalışma var

Karayolları Genel Müdürlüğünden edinilen bilgilere göre, Bursa-İnegöl-Bozüyük yolunun 10-15.kilometreleri arasında asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle İnegöl-Bursa istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Bursa-İnegöl istikametinden iki yönlü olarak sağlanıyor.

Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi Malkara-Çanakkale (1915 Çanakkale Köprüsü dahil) Kesimi Otoyolunun Gelibolu Güney Kavşağı-Lapseki Kavşağı Kesimi 1-3.kilometreleri arasında 1915 Çanakkale Köprüsü ve yaklaşım viyadükleri üzerinde bakım-onarım çalışması nedeniyle Lapseki istikametinde çalışma programına göre sağ veya sol şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanıyor. (01.05.2024-31.05.2024)

Nevşehir-Ürgüp-Kayseri yolunun 20-25.kilometreleri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.

Muğla-Denizli yolunun 13-20.kilometreleri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.

Bala-Karakeçili-Kaman yolunun 23-28.kilometreleri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Bala-Karakeçili-Kaman istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanıyor.

Antalya-Korkuteli yolunun 0-1.kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.

İnebolu-Abana-Çatalzeytin yolunun 27-28.kilometreleri arasında heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü olarak sağlanıyor.

Aydıncık-Silifke yolunun 20-27.kilometreleri arasında (Büyükeceli-Yanışlı arası) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.

Adıyaman-Kahta yolunun 11-14.kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanıyor.

Piraziz-Giresun-Tirebolu yolunun 69-72.kilometreleri arasında bulunan Tirebolu 1 ve Tirebolu 2 Tünellerinin Tirebolu-Giresun yönündeki kuzey tüplerinde elektrik, elektronik sistemleri bakım onarım çalışması nedeniyle 22.05.2024 tarihinde 08:00-17:00 saatleri arasında tüneller trafiğe kapatılacak olup, ulaşım servis yolundan sağlanacak.

Kaynak: (Vedat Aslan)

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.