Hava Durumu

Yola çıkacaklar dikkat! O yolda çalışma var!

Yetkililer; karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerektiği konusunda, vatandaşları uyardı.

Haber Giriş Tarihi: 31.05.2024 09:22
Haber Güncellenme Tarihi: 31.05.2024 09:22
Kaynak: (Vedat Aslan)
Yola çıkacaklar dikkat! O yolda çalışma var!

Karayolları Genel Müdürlüğünden edinilen bilgilere göre, Bursa-İnegöl-Bozüyük yolunun 45-48.kilometreleri arasında asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle Bozüyük-Bursa istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Bozüyük-Bursa istikametindeki yan yoldan ve Avarlar Kavşağındaki dönel kavşağın bulunduğu kesimden tek yön olarak sağlanıyor. Ayrıca aynı kesimde Bursa-Bozüyük istikameti 45-48.kilometreleri arası trafiğe kapatılarak ulaşım Bozüyük-Bursa istikametinden sağlanıyor.

İzmir Çevre Yolu Bornova-Çeşme Otoyolu Otogar kavşağı dönüş kolunda Aydınlatma direklerinin demontaj-montaj işlerinin yapılması amacıyla 27.05.2024 ile 03.06.2024 tarihleri arasında gece 23:00 ile 05.00 sabah saatlerinde trafiğe kapatılarak yapılacak.

Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolunun Bahçe Kavşağı-Nurdağı Kavşağı Kesimi 5-6.kilometreleri arasında deprem hasarlarının onarım çalışmaları nedeniyle Gaziantep istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Adana istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanıyor.

TEM Otoyolunun Saray Kavşağı-Çorlu Kavşağı Kesimi 0-5.kilometreleri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle İstanbul İstikametinde kesimler halinde şerit daraltma yapılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanıyor. (Çalışmalar 7/24 gün/saat esasına göre yapılıyor.)

Beyşehir-Isparta yolunun 25-44.kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.

Akçakoca-Düzce yolunun 14-18.kilometreleri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Düzce-Akçakoca istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanıyor.

Samsun-Ankara yolunun 30-40.kilometreleri arasında (Çakallı Mevkii-Kavak İlçesi arası) muhtelif kesimlerde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.

Maden-Diyarbakır yolunun 71.kilometresinde Dicle -2 Köprüsü üzerinde yapılan çalışmalar nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü olarak sağlanıyor.

Trabzon, Gümüşhane İl Sınırı-Gümüşhane, Bayburt yolunun 44-54. kilometre leri arasındaki muhtelif kesimlerde yapılmakta olan otokorkuluk imalat çalışması nedeniyle 07:00-19:00 saatleri aralığında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.

Burdur - Isparta yolunun 0+000 kilometresinde hidrolik sanat yapısı yapım çalışmaları nedeniyle yolumuzun Burudur - Isparta geliş istikametindeki yönü trafiğe kapatılacak olup, ulaşım Burdur gidiş istikametindeki şeritten iki yönlü olarak sağlanacak.

Kaynak: (Vedat Aslan)

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.