Hava Durumu

BEKSİAD, Vişne Ticaret Bölgesi'nin gelişimine odaklandı

Bebe Çocuk Konfeksiyon Sektörü Sanayici ve İş Adamları Derneği (BEKSİAD), Saadet Partisi Yıldırım İlçe yönetimini ağırladı.

Haber Giriş Tarihi: 03.12.2022 14:43
Haber Güncellenme Tarihi: 03.12.2022 14:43
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.yenidonem.com.tr/
BEKSİAD, Vişne Ticaret Bölgesi'nin gelişimine odaklandı

Dernek merkezinde gerçekleşen ziyarette, BEKSİAD Başkanı Ömer Yıldız, yönetim kurulu üyeleri, Saadet Partisi Yıldırım İlçe Başkanı Abdullah Kocamaz ve yönetimi hazır bulundu.

Yıldırım’ın Vişne Caddesi’nde kümelenen bebe çocuk hazır giyim sektörünün yaşadığı güvenlik ve ara eleman sorunu, BEKSİAD faaliyetleri, Saadet Partisi Yıldırım İlçe yönetiminin tekstil sektörü ile Vişne Ticaret Bölgesi’nin geliştirilmesine yönelik projeleri masaya yatırıldı.

Siyasi fikirleri iş insanlarından oluşan BEKSİAD’ın dışında tutmaya özen gösterdiklerini ifade eden BEKSİAD Başkanı Ömer Yıldız,  dernek olarak ülke refahının artması için üretmeye odaklandıklarını belirterek bebe ve çocuk tekstilinin daha fazla geliştirilmesi için çalıştıklarının altını çizdi. 

Ziyarette, Vişne Ticaret Bölgesi’ni yabancı alıcıların tercihinde üst sıralara taşıyacak projelere de açık olduklarını dile getiren Başkan Yıldız, “Yıllar içinde doğal bir kümelenme sonucu oluşan Vişne Caddesi’ne daha fazla odaklanmak gerektiğini düşünüyoruz. Bursa’ya gelen yabancı alıcının bu bölgede kalmasını sağlama noktasında eksiklerimiz var. Vişne Ticaret Bölgesi bir merkez haline gelme noktasında emin adımlarla ilerliyor. Burada biz doğru projelerle bu gelişimi yönetmeliyiz. Biz her projeye ve fikre açığız. Ülkemizin gelişimi ve refahı, üretmekten geçiyor. Ülke refahının artması için üretmek şart” dedi.

BEKSİAD’ın faaliyetlerini takip ettiklerini ve Vişne Caddesi’nde kümelenen bebe çocuk konfeksiyonunun Yıldırım ekonomisine kayda değer katkıda bulunduğunu söyleyen Saadet Partisi Yıldırım İlçe Başkanı Abdullah Kocamaz da , “BEKSİAD’ın gerek yurt içi gerekse yurt dışına yaptığı ihracatla ülke ekonomisine yaptığı katkıyı çok değerli buluyoruz. Yıldırım’da yer alan ve dünyanın her yerinden alıcıların Bursa’ya gelmesine vesile olan Vişne Ticaret Bölgesi de kent ekonomisi için çok değerli. BEKSİAD Başkanı Ömer Yıldız’a nazik ev sahiplikleri için teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.