Hava Durumu

Destekevim'de Peşinat Ödeme Zorunluluğu Yok

Ev ve araba sahibi olmak isteyen ancak başta ödemesi gereken peşinat nedeniyle bu hayallerini gerçeğe dönüştüremeyen çok sayıda kişi için fırsat!

Haber Giriş Tarihi: 18.10.2020 19:16
Haber Güncellenme Tarihi: 18.10.2020 19:16
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.yenidonem.com.tr/
Destekevim'de Peşinat Ödeme Zorunluluğu Yok

Ev ve araba sahibi olmak isteyen ancak başta ödemesi gereken peşinat nedeniyle bu hayallerini gerçeğe dönüştüremeyen çok sayıda kişi bulunuyor. Peşinat ve ara ödemelerin bulunmasından dolayı kredili araç ve araba satın alım yöntemlerini kullanamayan kişiler için Destekevim sistemi kurulmuştur.

Destekevim sisteminde peşinat ödemek zorunda olmadan hem araba hem de ev satın alabilmeyi sağlayan kampanya modelleri bulunuyor. Üstelik herhangi bir koşul olmadan herkesin katılım gerçekleştirebildiği peşinatsız ev ve araba satın alma kampanyaları sayesinde bugüne kadar yüz binlerce kişi bu hayallerine kavuştu. Herhangi bir koşul olmadan Türkiye'de satışı gerçekleştirilen her bir otomobil ve her bir gayrimenkul için Destekevim modeline katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Destekevim Peşinatsız Ev Satın Alma

Ev gibi oldukça yüksek finans gerektiren tüm yatırımlarınızın alımı noktasında Desktevim kesinlikle peşinat koşulu vermiyor. Herhangi bir peşinat ödemeden de Destekevim faizsiz ve kredisiz ev satın alım modellerine katılım gerçekleştirebilmenize olanak veriyor.

Destekevim'in "Çekilişli Yöntem", "Sabit Planlı Yöntem" ve "Konut Değer Artışlı Yöntem" şeklindeki 3 farklı ev satın alım modeline peşinatsız ev satın alma için dahil olabiliyorsunuz. Dolayısıyla günümüz Türkiye'sinde ev gibi yüksek finansman gerektiren yatırımlarınız için herhangi bir peşinatınız olmasa dahi yatırımda bulunma şansını Destekevim ile sağlayabiliyorsunuz. Destekevim modellerinden sizin için en uygun olanı uzman finansmanlar aracılığıyla belirleyerek, evinizi satın alabilirsiniz.

Destekevim'de Hangi Araba ve Evler Alınabilir?

Peşinatsız ev ve araba sahibi olmayı sağlayan Destekevim sistemine, Türkiye'nin her yerinden katılım gerçekleştirilebilmektedir. Düzenli gelire sahip olan tüm 18 yaşını doldurmuş Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının katılabildiği Destekevim modelinde, kesinlikle bölge ya da şehir sınırlaması da bulunmuyor. Dolayısıyla Türkiye'nin neresinde olursa olsun herhangi bir şart olmadan dilediğiniz ev için Destekevim yöntemlerini kullanabilmeniz mümkündür.

Bu sayede İstanbul'dan, İzmir, Ankara'da Hataya kadar Türkiye'nin dört bir yanındaki gayrimenkulleri çok cazip taksit tutarlarının uygulandığı peşinatsız ev satın alma yöntemlerini kullanarak, Destekevim şubelerinden satın alabilirsiniz. Bu şekilde artık birikiminiz olmadığından ödeyemediğiniz peşinatlar dolayısıyla çok cazip fiyatlara sahip olan evleri kaçırmak gibi bir durumla asla karşı karşıya kalmazsınız.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.