Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee

Pardus Yayıncılık Reklamcılık Halkla İlişkiler Matbaacılık Madencilik Turizm Eğitim Kültür Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. adına sahibi

Oğuzhan KUTLUCAN

GENEL MÜDÜR / General Manager

İbrahim ÖGE

SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ / Editor in Chief(s)

N.Nuri YAVUZ

HABER MERKEZİ / Editors

Asuman KURT ÖGE

Şaban GÜLER

Tuğba ÖZ

Halil SEVİNÇ

Serhat İNCİ

İNTERNET EDİTÖRLERİ / Web Editors

İsmail ARSLAN

Serap ÖZTÜRK

TEKNİK SEKRETERLER / Technical Secretaries​

Ali ŞAHİN

Ali Sinan GÜRBÜZOL

REKLAM / Advertise

Kadriye ÖNCÜ PAKTEN

Sibel BARUTÇU

HUKUK MÜŞAVİRLERİ/ Jurisconsult

Av. Deniz BAYKAL

Av. Şerafettin YAVUZ
 

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

RE YAZILIM LTD. ŞTİ.

www.reyazilim.com - [info@reyazilim.com]

YÖNETİM MERKEZİ / Management Centre

Alemdar mah. Mudanya cad. No. 124 Osmangazi / Bursa

İLETİŞİM / Communication

Tel: +90 224 221 63 63
Fax: +90 224 224 75 85

Haber Merkezi / Haber İhbar

yenidonemgazetesi@gmail.com

Whatsapp İletişim Hattı: 0549 656 06 55

Haber Sitesi Teknik Konular

yenidonemweb@gmail.com

Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı Üyesidir

'YENİDÖNEM GAZETESİ VE YENIDONEM.COM.TR'

'Basın Meslek İlkeleri'ne uymaya söz vermiştir.

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Yenidonem.com.tr da yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. 'yenidonem.com.tr'da yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, 'yenidonem.com.tr' sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Yenidonem.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları yenidonem.com.tr'a aittir. yenidonem.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır.

Söz konusu içerikler, yenidonem.com.tr'nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

yenidonem.com.tr'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. yenidonem.com.tr hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except wheredisclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the yenidonem.com.tr.

However, sometimes the yenidonem.com.tr uses third parties to process your information.

yenidonem.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the yenidonem.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the yenidonem.com.tr we sometimes receive personal information about you.

For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the yenidonem.com.tr and its services. When you use yenidonem.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the yenidonem.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.

Facebook'ta Beğen

Twitter'da
Takip Et