Hava Durumu

Falcıya inandı, ünlü futbolcuyu boşuyor!

Gittiği falcı "Kocan seni aldatıyor" dediği için eşinin hayatı kendisine zindan ettiğini savunan ünlü futbolcu Özer Hurmacı boyanma davası açtı. Eşinin yaklaşık 20 gayrimenkulünün bulunduğunu iddia eden Mihriban Hurmacı, 50 bin liralık 'katılma alacağı' davası açtı, ayrıca eşinin gayrimenkullerinin üçüncü kişilere satışının önlenmesi için ihtiyati tedbir talebinde bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 08.11.2021 14:54
Haber Güncellenme Tarihi: 08.11.2021 14:54
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.yenidonem.com.tr/
Falcıya inandı, ünlü futbolcuyu boşuyor!

Fenerbahçe, Trabzonspor ve Bursaspor gibi takımlarda top koşturan futbolcu Özer Hurmacı, 6 yıllık eşi, 3 çocuğunun annesi Mihriban Hurmacı'ya evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle 'çekişmeli' olarak boşanma davası açmıştı. Özer Hurmacı, eşinin sürekli astroloji ile ilgilendiğini, çocuklarını da ihmal ettiğini öne sürmüştü. Özer Hurmacı'ya karşı boşanma davası açan Mihriban Hurmacı ise kendisine iftira atıldığını belirterek 30 milyon tazminat ile kendisi ve çocukları için toplam 75 bin lira nafaka istemişti.

Kulüplere sorulsun

Çiftin 'çekişmeli' olarak görülen karşılıklı boşanma davası devam ederken Mihriban Hurmacı yeniden mahkemeye başvurarak eşi Özer Hurmacı'ya şimdilik 50 bin liralık 'katılma alacağı' davası açtı.

Eşinin 20'ye yakın gayrimenkulü, birçok motorlu aracı ve gayrimenkul kira gelirlerinin olduğunu iddia eden Mihriban Hurmacı'nın dilekçesinde, "Özer Hurmacı'nın ayrıca banka mevduatları ve yatırım hisseleri bulunmaktadır. Evlilik tarihinden sonra taraflar arasında herhangi bir mal rejimi sözleşmesi yapılmamıştır."

"Özer Hurmacı'nın eşi Mihriban Hurmacı'nın katılma alacağından doğan kanuni payını azaltmak için kasıtlı olarak tasarruflar yapmış olması mümkündür. Müvekkilin bilgisi olmadan karşılıksız kazandırmalarda bulunmuş olması da kuvvetle muhtemeldir."

"Bu nedenle müvekkilin hak kaybına uğramaması için davalı Özer Hurmacı adına kayıtlı taşınır ve taşınmaz mallar ile bankada mevcut mevduat, hisse senedi ve kiralık kasaların üçüncü kişilere devrinin önlenmesi için ihtiyati tedbir kararı verilmesini istiyoruz."

"Ayrıca Fenerbahçe, Trabzonspor, Kasımpaşa gibi davalının oynadığı futbol kulüplerine yazı yazılarak tüm kazanç ve gelirlerinin sorulmasını istiyoruz" denildi.

Sözleşme var

Davaya cevap veren Özer Hurmacı ise eşinin iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirterek davanın reddini istedi. Aralarında mal ayrılığı sözleşmesi olduğunun anlatıldığı cevap dilekçesinde şu ifadelere yer verildi:

"Bu sözleşme usulüne uygun şekilde notere sunulmuştur. Bu sebeple Mihriban Hurmacı'nın müvekkilden herhangi bir katılma alacağı bulunmamaktadır. Davacının iddia ettiği kadar müvekkilin malvarlığı bulunmamaktadır."

"Müvekkilin üzerine kayıtlı bir tek aracı bulunmaktadır. Zaten müvekkilin üzerine kayıtlı gayrimenkullerin çoğu evli olmadan önce alınmıştır."

Boşanma davası nasıl başladı?

Özer Hurmacı, 1 Eylül'de İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak, 6 yıllık eşi, 3 çocuğunun annesi Mihriban Hurmacı'ya evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle 'çekişmeli' olarak Boşanma davası açtı. Mahkemeye sunulan dilekçede, boşanmaya 'astroloji'nin neden olduğu iddia edildi.

Mahkemeye verilen dilekçedeki iddiaya göre, sürekli Astroloji ile ilgilenen Mihriban Hurmacı, astroloji haritalarına bakarak eşi Özer Hurmacı üzerinde "Sen, beni aldatıyorsun" diye baskı kuruyordu. Mihriban Hurmacı ile eşi arasında evliliğin başından beri bir iletişimsizlik vardı.

Özer Hurmacı, 2018 yılında Erzurumspor'a transfer olduğu dönem Mihriban Hurmacı, Erzurum'a gitmeyerek eşini yalnız gönderdi. Çiftin arasındaki iletişimsizlik ayrı yaşadıkları dönemde daha da arttı. Eşiyle ilgilenmeyen Mihriban Hurmacı, çocuklarını da ihmal ediyordu. Bu durum Özer Hurmacı için evliliği çekilmez hale getirdi. Evliliklerinde kusurlu tarafın eşi Mihriban Hurmacı olduğunu dilekçesinde belirten Özer Hurmacı, boşanmalarına karar verilmesini ve 3 çocuğunun velayetinin kendisine verilmesini istedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.