Hava Durumu

Erdem gönülleri fethediyor

CHP Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Şükrü Erdem, ‘Gönül Birliği’ hareketini başlattıklarını ve bunun da büyük destek gördüğünü belirterek “Birlikte olursak güçlü oluruz, birlikte olursak başarırız” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 01.03.2024 16:33
Haber Güncellenme Tarihi: 01.03.2024 16:33
Kaynak: (BÜLTEN)
Erdem gönülleri fethediyor

Cumhuriyet Halk Partisi Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Şükrü Erdem, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde kırsal mahallelerde vatandaşlarla kucaklaşmasını tüm hızıyla sürdürüyor. Başkan Adayı Şükrü Erdem bu kapsamda son olarak; Akçapınar, Onaç, Dorak, Boğazköy, Taşköprü ve Adaköy’de vatandaşlara buluştu, sorunları dinledi, birlikte çözüm önerilerini masaya yatırdı. Mustafakemalpaşa’nın tekrar eski günlerine kavuşabilmesi için ‘Gönül Birliği’ hareketi başlattığını söyleyen Başkan Adayı Şükrü Erdem, birlik ve beraberlik içinde olunması ve hizmetleri yapmayanlara gerekli ihtarın verilmesi durumunda Mustafakemalpaşa’nın tekrar eski günlerine döneceğini söyledi. ‘Birlikte olursak güçlü oluruz, birlikte olursak başarırız’ diyen Başkan Adayı Şükrü Erdem, “Gittiğimiz her bölgede görüyoruz ki sorunlar birikmiş ve dağ gibi olmuş. Ama birlikte olursak hepsinin üstesinden geliriz. Bunlar çözülemeyecek konular değil. Yeter ki biz önce birlik olalım, bu başlattığımız ‘Gönül Birliği’ hareketine destek olun ve bizlere yetki verin. İlçemizi yok sayanlara, oylarımıza değer vermeyenlere, güzel ilçemizi büyük bir köy haline getirenlere 31 Mart’ta bir ders verin. Burada parti ayırımı gözetmiyorum. Hangi partili olursak olalım. Tepkisiz siyaset olmaz. Biz gerekli tepkiyi gösterelim ki herkes aklını başına alsın. ‘Biz nerede yanlış yaptık’ diye düşünüp size tekrar değer versinler. Bunun yolu da ‘Gönüller Birliği’ hareketine destek vermekten geçiyor. 31 Mart’ta sandığa gittiğimizde Mustafakemalpaşa’da Şükrü Erdem, Bursa’da da Mustafa Bozbey’e desteğinizi güçlü şekilde göstermenizi istiyorum. En kısa sürede en iyi planlama ile sorunlarınızı çözeceğiz” diye konuştu.

GEÇMİŞTE YAPTIK, YİNE BİZ YAPARIZ

Bakanlığı ve Milletvekilliği döneminde yanı sıra Türkiye Jokey Kulübü yönetim kurulu üyeliği görevlerindeyken Mustafakemalpaşa’ya birçok yatırımın gelmesine öncülük ettiğini söyleyen Başkan Adayı Şükrü Erdem, vatandaşların ‘Bizler buralarda unutulduk, elimizdekilerde gitti, belimiz her geçen gün biraz daha bükülüyor’ sözleri üzerine şöyle devam etti:

“Bizim projelerimiz arasında çiftçiye, üreticiye, hayvancıya destekler ilk sırada yer alıyor. Rutin belediye hizmetleri zaten en iyi şekilde yapılacak, ondan kimsenin şüphesi olmasın. Asıl önemli olan üreticiyi, çiftçiyi, hayvancıyı, esnafı kısaca her kesimi rahatlatıcı projeleri ortaya koyabilmek. Bizde bunun için çalışıyoruz ve projelerimizi ona göre hazırlıyoruz. Çiftçi üretecek ki herkes rahat edebilsin, tohum desteği, mazot desteği, gübre desteği ile bunun ilk adımını atacağız ve arkası gelecek. Üreticimizin malının değerini bulması, aradaki aracıları kaldırarak çiftçinin kazanması için projelerimiz hazır. Kooperatifleşmenin önünü sonuna kadar açacağız. Birlikte üreteceğiz, birlikte kazanacağız, birlikte başaracağız. Ama bunun için öncelikle 31 Mart’ta gerekeni yapmalıyız. Güçlü bir şekilde tepkimizi ortaya koymalı ve ihtarımızı çekmeliyiz. Gittiğimiz her yerde görüyorum ki; ‘Gönül Birliği’ hareketi güçlü bir şekilde geliyor. Bunun yansımasını da vatandaşlarımız hemen bu yıl görecek. Bu teveccühe layık olabilmek için daha çok çalışacağız ve Mustafakemalpaşa’nın gerekli yatırımları alabilmesi için tüm birikimimizi ortaya koyacağız. Biz geçmişte yaptık, bugün de yapılacaksa ancak biz yaparız. Gençlerimiz, çocuklarımız, geleceğimiz için bunu yapmak zorundayız. Hep birlikte, güçlü yarınlar için kolkola vermeliyiz.”

Kaynak: (BÜLTEN)

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.