AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, mazbatasını alarak göreve başladı.
Sosyal medyadan da açıklama yapan Gürkan, "Osmangazi 1. İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı'ndan AK Parti Bursa İl Başkanlığı mazbatamızı aldık. Rabbim #Bursa'mız ve ülkemiz için hayırlı ve güzel işler yapmayı nasip etsin" ifadelerini kullandı.
AK Parti Bursa 7. Olağan Kongresi, pazartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telekonferans katılımıyla gerçekleşmişti.
Tek listeyle gidilen seçimde atama ile gelen Başkan Davut Gürkan, 666 delegenin oy kullandığı seçimlerin ardından resmen göreve başlamış oldu.
Gürkan mazbatasını bugün aldı.
Yönetim listesi ise şu şekilde:
İL YÖNETİM KURULU ASIL ÜYE
1 Davut Gürkan
2 Adnan Kurtuluş
3 Ali Sait Adiloğlu
4 Asuman Akçay Sakallı
5 Bilal Tutuş
6 Bünyamin Savaş Albayrak
7 Cemile Yiğit
8 Dergah Mansur Alkan
9 Dilek Yamakoğlu
10 Ebru Ahu
11 Engin Kökçıkaran
12 Erol Oruç
13 Fatma Şahin
14 Ferhat Erol
15 Feyza Şükran Hakyemez
16 Fuat Alpaslan
17 Gökhan Yıldız
18 Gülten Doğrul
19 Hasan Durmayaz
20 İrfan Akkaya
21 İzzet Şenocak
22 Kamil Bayramiç
23 Kemal Ermiş
24 Kevser Öztürk
25 Mahmut Kemal Bilgin
26 Mehmet Emin Kasapoğlu
27 Mehmet Fatih Özkul
28 Mehmet Refik Selik
29 Mustafa Kaymaz
30 Mustafa Yavuz
31 Mustafa Yıldırım
32 Nurettin Arif Kurtulmuşlar
33 Nurettin Özbağkıran
34 Oğuz Babacan
35 Orhan Aygün
36 Osman Doğruyol
37 Osman Öztürk
38 Osman Şahin
39 Salih Bahadır
40 Servet Kaynar
41 Setenay Asyat Yüksel Olguner
42 Sinan Kahraman
43 Süheyla Bülbül
44 Süleyman Son
45 Şahin Biba
46 Şakir Emin
47 Ufuk Ay
48 Ümmühan Fidan
49 Zehra Altınöz
50 Zeynep Höçük
İL YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE
1 Nurdan Sarıca Bağcı
2 Okan Dinçderin
3 Tarık Akman
4 Erdoğan Akyıldız
5 Bayram Ali Yusufoğlu
6 Cevat Koç
7 Orhan Samast
8 Mehmet Akif Dikici
9 İsmail Tuğrul
10 Numan Yurtsever
11 Mehmet Fatih Çolak
12 Mehmet Taşar
13 Abdülkadir Taşçı
14 Muhammet Ali Bakır
15 Erdal Küçük
16 Zehranur Dalgıç
17 Fatih Dursun
18 Fatih Düzenli
19 Mehmet Çoruh
20 Yavuz Aman
21 Ahmet Aras
22 Volkan Alperen Menteşe
23 Latif Sağlam
24 Faruk Polat
25 Ömer Faruk Özdemir
İL DİSİPLİN KURULU ASIL ÜYE
1 Mehmet Zahit Yanar
2 Emre Barış Şenkoyuncu
3 Asiye Bayram
4 Ömer Faruk Koçer
5 Ayhan Arslan
İL DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYE
1 Melih Ünal
2 Ahmet Arif Büyükaslan
3 Muhammed Şafak
4 İsmail Safa Akgün
5 Emirhan Tolga Çavuşoğlu
İL PARTİ İÇİ DEMOKRASİ HAKEM KURULU ASIL ÜYE
1 Mustafa Gürses
2 Habil Sinan Onuk
3 Mehmet Karakoyun
İL PARTİ İÇİ DEMOKRASİ HAKEM KURULU YEDEK ÜYE
1 Mehmet Sevim
2 Orhan Doğan
BÜYÜK KONGRE DELEGE ASIL ÜYE
1 Davut Gürkan
2 Faruk Çelik
3 Alinur Aktaş
4 Emel Gözükara Durmaz
5 Tarık Köse
6 Ayhan Salman
7 Ayşe Hayrunnisa Avcı
8 Elif Gülsüm Yılmaz
9 Ümit Karadoğan
10 Merve Nur Bağlan
11 İsmail Aydın
12 Mahmut Sami Mallı
13 Yusuf İşler
14 Şevket Orhan
15 Umut Güçlü
16 Ufuk Cömez
17 Mustafa Dündar
18 Ali Erbay
19 Oktay Yılmaz
20 Eşref Kurem
21 Mustafa Durmuş
22 Alper Taban
23 Mehmet Şamil Yiğit
24 Murat Hallaçoğlu
25 Mehmet Kanar
26 İnci Söğütlü
27 Zekeriya Hacıoğlu
28 Mustafa Işık
29 Ertem İşcan
30 Ali Özkan
31 Gökhan Ulusu
32 Bekir Aydın
33 Sinan Aktaş
34 Önder Tanır
35 Fikret Hatipoğlu
36 Halil İbrahim Gökbulut
37 Kağan Mehmet Usta
38 Ramazan Turhan
39 Ali Aykurt
40 Özcan Yeni
41 Mehmet Keskin
42 Kamil Turhan
43 Ahmet Korkmaz
44 Yakup Bayram
45 Yılmaz Ataş
BÜYÜK KONGRE DELEGE YEDEK ÜYE
1 Dilşad Kafadar
2 Fatma Zehra Yekeler
3 Anzelha Nazlı Tan
4 Aynur Beki
5 Zehra Aslan
6 Aysel Özcan
7 Yelit Karakaşlar Yılmaz
8 Muazzez Yiğit
9 Derya Balcıoğlu
10 Gülcan Adaklı
11 Elif Kurtuldu
12 Musa Sağır
13 Ahmet Hamdi Beyhan
14 Ömer Faruk Baştürk
15 Kaan Özsoy
16 Berk Yigen
17 Ahmet Kemal Oraklı
18 Mehmet Semih Bozdemir
19 Semih Türkcan
20 Bayram Ali Sayın
21 Ömer Faruk Kaplan
22 Burak Çağatay Muti
23 Ülhak Eyin