Hava Durumu

BBP’den Filistin’e destek çadırlarına ziyaret

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı ve beraberinde Büyük Birlik Partisi Bursa İl yönetimi ve Alperen Ocakları üyeleri ile birlikte Bursa Uludağ Üniversitesinde Kampüs İntifadası, Uludağ Üniversitesi Vicdan Sahibi Öğrencilerini ziyaret etti ve İnsanlık duruşlarından dolayı Gençlere tam destek verdiklerini ifade etti.

Haber Giriş Tarihi: 06.05.2024 16:45
Haber Güncellenme Tarihi: 06.05.2024 16:45
Kaynak: (HABER MERKEZİ)
BBP’den Filistin’e destek çadırlarına ziyaret

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfaltlı; “Siyonist İşgalci israil bir devlet değildir,devlet olma vasfını yitirmiştir. Filistin‘in gerçek sahiplerini ,kadın ,erkek ,yaşlı , genç ve çocuk demeden masumları katleden bir cinayet şebekesidir. Yıllarca katliamlar yapan, kalleş, zalim bir terör örgütüdür. Bu katil örgüte arka çıkanlar da bu katliamların sorumlularıdır. Birgün mutlaka yaptıkları katliamların hesabını vereceklerdir”. dedi.

Alfatlı “Gazze’de, hiç kimsenin, hiçbir şekilde kabul edemeyeceği bir insanlık dramı yaşanıyor. Tüm dünyanın gözü önünde,canlı yayınlar ile, sivilleri hedef alan bir katliam, soykırım, etnik temizlik gerçekleştiriliyor. Bugün dünyanın gözü önünde gerçekleştirilen cinayetlerin, “insanlık suçu” dışında herhangi bir kalıba sığdırılması mümkün değildir. Filistinli kardeşlerimizin yanındayız. Uluslararası güvenlik örgütlerinin duyarsızlığını; açıkça telaffuz etmeseler de Gazze’de Müslümanların yok edilmesini bir çözüm olarak gören ve gelişmeleri bu istikamete sürüklemeye çalışan İsrail yanlısı ülkeleri; alacakları tüm kararları ABD’ye teyit ettirme mecburiyeti duyan Arap ülkelerini, şiddetle ve nefretle kınıyorum. Bu tepkiyi gösteren gençlerimize teşekkür ediyorum. Zalimin karşısında, mazlumun yanında duran tüm iyi ve güzel insanlara şahsım ve camiam adına şükranlarımı arz ediyorum." dedi.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.