Hava Durumu

Mimarlar Odası’ndan Geleneksel Mimarlar Balosu

Mimarlar Odası Bursa Şubesi yeni yıl öncesinde meslektaşlarıyla Podyum Davet’te düzenledikleri Geleneksel Mimarlar Balosu' nda buluştu.

Haber Giriş Tarihi: 10.12.2022 22:20
Haber Güncellenme Tarihi: 10.12.2022 22:20
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.yenidonem.com.tr/
Mimarlar Odası’ndan Geleneksel Mimarlar Balosu

Geceye Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ulaş Akhan, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tülin Vural Arslan, Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Aylin Aras, BTSO ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile akademik odaların başkanları ve oda üyeleri katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Mimarlar Odası Bursa Şubesi Başkanı Şirin Rodoplu Şimşek, pandemi nedeniyle ara verdikleri geleneksel balolarını gerçekleştirmekten ve üyelerle bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını belirterek, “Yönetim olarak odamız, mesleğimiz ve örgütlülüğüz adına güzel işler yapmak için çok çalışıyoruz. Özellikle kamusal mücadelemizi ateşten gömlek giyerek yapıyoruz. Mesleki olarak ekonomik koşulların zor olduğu dönemden geçiyoruz. Ama dayanışarak, birlikte olarak bu günleri de atlatacağız. Genç meslektaşlarımızla da ilişkilerimiz iyi. Onlarla birlikte verimli bir dönem geçirdik. Şubemizin staj programına dahil olmuş onlarca gencimizle şu an sahada birer profesyonel olarak çalışıyoruz” dedi.

Gecede mesleğin emektarlarına plaket takdim edilirken, yeni mezunlara da rozetleri takıldı. Plaket alan isimler şöyle:

 

Mesleğinde 25.yılını doldurmuş üyeler:

Yalçın Bebek, Bedrettin Ayhan, Başak Sincik Kervancı, Seymen Akarsu, Metin Acar, Atilla Bican, Eda Rubacı, Necmi Ekşi, Filiz Taştan Koçoğlu, Erkan Morkoç, İsmail Çelikten.

Mesleğinde 30.yılını doldurmuş üyeler:

Levent Karagölentler, Medeni Zeydanlı, Muharrem Küçükdumlu, Murat Özatalay, Gülbin Çayır.

Mesleğinde 40.yılını doldurmuş üyeler:

Osman Ustaer, Osman Ayradilli, Nermin Şahin, Yüksel Aksu, Tülin Özmen, Bülent Torun, Asuman Bilsel, Seyfi Ertan, Türkan Gülkokar, Ahmet Köktürk, Simla Kara, Server Kazım, Emirhan Yılmaz, Ömer Cantürk, Hasan Sözüneri.

Mesleğinde 50.Yılını Doldurmuş Üyeler:

Mehmet Kemal Oral, Erkut Varal, Salih Sincik.

 

Yeni mezunlara rozetlerinin takıldığı gecede başta yönetim kurulu olmak üzere oda üyeleri pasta keserken, MG Davet grubu geceye katılanlara müzik ziyafeti çekti.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.